Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » ELEKTRONIKA RC » Regulatory Samochodowe » 105409 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
  Akcesoria
  Aparatury
  Ładowarki Zasilacze
  Odbiorniki
  Przewody Kable Wtyczki
  Regulatory Akcesoria
  Regulatory Lotnicze
  Regulatory Samochodowe
  Serwa i akcesoria
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
SAVAGE XS FLUX FORD F150 SVT RAPTOR 1/12 4WD ELECT
SAVAGE XS FLUX FORD F150 SVT RAPTOR 1/12 4WD ELECT
1620,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
HPI D-BOX 2 ADJUSTABLE STABILITY CONTROL SYSTEM
[105409]
235,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: piątek, 02 czerwiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
BODY MOUNT WASHER 8MM (12PCS)
BODY MOUNT WASHER 8MM (12PCS)
HPI PLAZMA 6.0V 4300MAH NIMH BAJA RECEIVER PACK RE
HPI PLAZMA 6.0V 4300MAH NIMH BAJA RECEIVER PACK RE
HEAVY DUTY DRIVE SHAFT 15X120MM (BAJA 5B/SILVER/2P
HEAVY DUTY DRIVE SHAFT 15X120MM (BAJA 5B/SILVER/2P
HPI PLAZMA 7.2V 4300MAH NIMH STICK PACK RE-CHARGEA
HPI PLAZMA 7.2V 4300MAH NIMH STICK PACK RE-CHARGEA
SPRING WASHER 3x6mm (20pcs)
SPRING WASHER 3x6mm (20pcs)
Ładowarka 5A DELTA z wbudowanym zasilaczem 230
Ładowarka 5A DELTA z wbudowanym zasilaczem 230
Maverick Strada DC Evo S Brushless 1/10 RTR Electr
Maverick Strada DC Evo S Brushless 1/10 RTR Electr
ALUM REAR TOE-IN BLOCK 7075/3 DEGREE/LIGHTNING SER
ALUM REAR TOE-IN BLOCK 7075/3 DEGREE/LIGHTNING SER
Alum. Suspension Holder (3 Deg) 6061 Trophy Series
Alum. Suspension Holder (3 Deg) 6061 Trophy Series
Hard Differential Gear Set
Hard Differential Gear Set
Alum. Suspension Holder (0 Deg) 6061 Trophy Series
Alum. Suspension Holder (0 Deg) 6061 Trophy Series
Front Holder For Diff.Gear/Woven Graphite
Front Holder For Diff.Gear/Woven Graphite
FRONT SUSPENSION ARM SET
FRONT SUSPENSION ARM SET
FLUX EMH-3S BRUSHLESS ESC
FLUX EMH-3S BRUSHLESS ESC
DRIVE GEAR 49T
DRIVE GEAR 49T
PINION GEAR 28 TOOTH (0.6M)
PINION GEAR 28 TOOTH (0.6M)
CRAWLER MOTOR 55T
CRAWLER MOTOR 55T
GEAR BOX SET
GEAR BOX SET
FRONT BRACE
FRONT BRACE
BAJA SHOCK OIL 5W (100CC)
BAJA SHOCK OIL 5W (100CC)
DRIVE SHAFT SET
DRIVE SHAFT SET
Motor Mount Trophy Flux Series (Orange)
Motor Mount Trophy Flux Series (Orange)
PULLSTART SHAFT HOLDER (ASSEMBLED) ONE-WAY BEARING
PULLSTART SHAFT HOLDER (ASSEMBLED) ONE-WAY BEARING
BUTTON HEAD SCREW M5x20mm (HEX SOCKET/6pcs)
BUTTON HEAD SCREW M5x20mm (HEX SOCKET/6pcs)
FLUX VAPOR PRO WATERPROOF SPEED CONTROL
FLUX VAPOR PRO WATERPROOF SPEED CONTROL
MOUNTED GOLIATH TIRE 178X97MM ON TREMOR WHEEL CHRO
MOUNTED GOLIATH TIRE 178X97MM ON TREMOR WHEEL CHRO
FOAM SPACER 7x2.5mm (8pcs)
FOAM SPACER 7x2.5mm (8pcs)
83mm Center Shaft Front Trophy Flux Series
83mm Center Shaft Front Trophy Flux Series
Slipper Clutch Pad (2pcs)
Slipper Clutch Pad (2pcs)
BRAKE PLATE (2pcs)
BRAKE PLATE (2pcs)
SHOCK CAP SET
SHOCK CAP SET
GEAR DIFF BEVEL GEAR SET 10T/16T
GEAR DIFF BEVEL GEAR SET 10T/16T
HPI RM-18 21 TURN MOTOR (RECON)
HPI RM-18 21 TURN MOTOR (RECON)
BUTTON HEAD SCREW M3X10MM (HEX SOCKET/10 PCS)
BUTTON HEAD SCREW M3X10MM (HEX SOCKET/10 PCS)
BATTERY HOLDER SET
BATTERY HOLDER SET
SHAPED EXHAUST GASKET (BLACK/2PCS)
SHAPED EXHAUST GASKET (BLACK/2PCS)
STEERING LINK SET (ALL ION)
STEERING LINK SET (ALL ION)
STEEL STEERING TURNBUCKLE SET
STEEL STEERING TURNBUCKLE SET
CENTER UNIVERSAL DRIVE SHAFT SET (FRONT/REAR)
CENTER UNIVERSAL DRIVE SHAFT SET (FRONT/REAR)
TP. FLAT HEAD SCREW M2.6X12MM (12PCS)
TP. FLAT HEAD SCREW M2.6X12MM (12PCS)
BATTERY PACK 7.2V 1100MAH
BATTERY PACK 7.2V 1100MAH
BATTERY COVER/RECEIVER CASE SET
BATTERY COVER/RECEIVER CASE SET
FRONT SUSPENSION HOLDER 7075 TROPHY (ORANGE)
FRONT SUSPENSION HOLDER 7075 TROPHY (ORANGE)
FLAT HEAD SCREW M3X10MM(HEX SOCKET/10PCS)
FLAT HEAD SCREW M3X10MM(HEX SOCKET/10PCS)
ROTO START BACK PLATE 14MM HEX UNIT (F/G SERIES)
ROTO START BACK PLATE 14MM HEX UNIT (F/G SERIES)
SHOCK ABSORBER (2PCS) (STRADA MT AND EVO MT)
SHOCK ABSORBER (2PCS) (STRADA MT AND EVO MT)
LED BATTERY LEVEL INDICATOR
LED BATTERY LEVEL INDICATOR
Universal Centre Driveshaft 2pcs (Scout RC)
Universal Centre Driveshaft 2pcs (Scout RC)
SHOCK TOWER/BODY MOUNT/ROLL BAR SET
SHOCK TOWER/BODY MOUNT/ROLL BAR SET
YOKOHAMA GEOLANDAR M/T TIRE S COMPOUND
YOKOHAMA GEOLANDAR M/T TIRE S COMPOUND
DIFF SHAFT 14 X 34MM (BLACK/2PCS)
DIFF SHAFT 14 X 34MM (BLACK/2PCS)
Wing Support (2Pcs) (Strada XB/SC and EVO XB/SC)
Wing Support (2Pcs) (Strada XB/SC and EVO XB/SC)
RC car White 710
RC car White 710
BMW M5 BODY (200MM)
BMW M5 BODY (200MM)
SHOCK TOWER/BODY POST SET
SHOCK TOWER/BODY POST SET
RECEIVER BOX
RECEIVER BOX
19T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
19T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
Round Head Screw M2x10 (10 )
Round Head Screw M2x10 (10 )
RC car Pearl Alpine Blue 932
RC car Pearl Alpine Blue 932
UNIVERSAL DOGBONE 6X70MM/1PR SPRINT 2/FRONT & REAR
UNIVERSAL DOGBONE 6X70MM/1PR SPRINT 2/FRONT & REAR
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu HPI D-BOX 2 ADJUSTABLE STABILITY CONTROL SYSTEM
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska