Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » KAROSERIE RC » Akcesoria Karoserii » 85032 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
  1:10 off-road terenowe
  1:10 on-road wyscigowe
  1:12 on-road wyscigowe
  1:18 Micro
  1:5 off-road terenowe
  1:8 off-road terenowe
  1:8 on-road wyscigowe
  Akcesoria Karoserii
  Super Size Karoserie
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
STUB AXLE (2PCS)
STUB AXLE (2PCS)
40,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
BODY POST/LINK SET (NITRO 3)
[85032]
23,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: sobota, 18 marzec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
GEARBOX SET (NITRO 3)
GEARBOX SET (NITRO 3)
FRONT UPRIGHT SET (8 DEGREE/10 DEGREE)
FRONT UPRIGHT SET (8 DEGREE/10 DEGREE)
SHOCK PARTS SET (RTR NITRO RS4/NITRO2)
SHOCK PARTS SET (RTR NITRO RS4/NITRO2)
Fr/Rr Dogbone 100mm (2Pcs) (Strada EVO XT )
Fr/Rr Dogbone 100mm (2Pcs) (Strada EVO XT )
SERRATED FLANGE NUT M4x10.8mm (4pcs)
SERRATED FLANGE NUT M4x10.8mm (4pcs)
BALL BEARING 8 X 16 X 5MM (2PCS)
BALL BEARING 8 X 16 X 5MM (2PCS)
STEERING ARM SET (PURPLE)
STEERING ARM SET (PURPLE)
HPI POWERFUEL 20% 1 LITRE
HPI POWERFUEL 20% 1 LITRE
BMW M3 GT BODY (200MM)
BMW M3 GT BODY (200MM)
WHEEL NUT 24mm (ORANGE/4pcs)
WHEEL NUT 24mm (ORANGE/4pcs)
CHEVROLET EL CAMINO SS BODY
CHEVROLET EL CAMINO SS BODY
REAR SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
REAR SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
BUTTON HEAD SCREW M3 X 5MM (6 PCS)
BUTTON HEAD SCREW M3 X 5MM (6 PCS)
HPI PLAZMA 7.4V 5300MAH 30C LIPO RECTANGULAR HARD
HPI PLAZMA 7.4V 5300MAH 30C LIPO RECTANGULAR HARD
ALUMINIUM CLUTCH SHOE SET (3 PIECE TYPE)
ALUMINIUM CLUTCH SHOE SET (3 PIECE TYPE)
HPI ROTO START 2 SYSTEM (K SERIES W/ LONG SHAFT)
HPI ROTO START 2 SYSTEM (K SERIES W/ LONG SHAFT)
WHEEL HEX. (8PCS) (STRADA TC.DC.XB.XT & MT)
WHEEL HEX. (8PCS) (STRADA TC.DC.XB.XT & MT)
FRONT SHOCK PROTECTOR
FRONT SHOCK PROTECTOR
PINION GEAR 18 TOOTH (1M/5mm SHAFT)
PINION GEAR 18 TOOTH (1M/5mm SHAFT)
PINION GEAR 21 TOOTH (1M)
PINION GEAR 21 TOOTH (1M)
SPUR GEAR MOUNT SET
SPUR GEAR MOUNT SET
HPI PLAZMA 1.2V 2700MAH NIMH AA RE-CHARGEABLE BATT
HPI PLAZMA 1.2V 2700MAH NIMH AA RE-CHARGEABLE BATT
Output Joint
Output Joint
WASHER M3X8MM (10PCS)
WASHER M3X8MM (10PCS)
TOYOTA COROLLA LEVIN COUPE AE86 BODY (190MM)
TOYOTA COROLLA LEVIN COUPE AE86 BODY (190MM)
Front Bumper (Strada MT and EVO MT)
Front Bumper (Strada MT and EVO MT)
Roto-Start Back Plate (Bullet 3.0)
Roto-Start Back Plate (Bullet 3.0)
PRO SILICONE SHOCK OIL 30wt (60cc)
PRO SILICONE SHOCK OIL 30wt (60cc)
PRO THREAD LOCK (RED/3cc)
PRO THREAD LOCK (RED/3cc)
HD STEEL SPUR GEAR SET (57T)
HD STEEL SPUR GEAR SET (57T)
GT-2XS TRUCK BODY
GT-2XS TRUCK BODY
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
EX GASKET
EX GASKET
PULLSTART ASSY.(W/O ONE-WAY BEARING
PULLSTART ASSY.(W/O ONE-WAY BEARING
40T Diff. Gear
40T Diff. Gear
F/R Suspension Arm Truggy
F/R Suspension Arm Truggy
FRONT LOWER ARM BRACE ORANGE
FRONT LOWER ARM BRACE ORANGE
SUSPENSION ARM FR OR RR 2PCS (ALL ION)
SUSPENSION ARM FR OR RR 2PCS (ALL ION)
AIR CLEANER (21+ SIZE)
AIR CLEANER (21+ SIZE)
PIRELLI T RALLY TIRE 26mm D COMPOUND (2pcs)
PIRELLI T RALLY TIRE 26mm D COMPOUND (2pcs)
COVER PLATE
COVER PLATE
FRONT SUSPENSION ARM SET
FRONT SUSPENSION ARM SET
DRIVE SHAFT 6x52mm
DRIVE SHAFT 6x52mm
PIN 2 x 10mm SILVER (10 pcs)
PIN 2 x 10mm SILVER (10 pcs)
DOGBONES 2PCS (ALL ION)
DOGBONES 2PCS (ALL ION)
DIFF GEAR SET 15/38T
DIFF GEAR SET 15/38T
WORK MEISTER S1 WHEEL GREEN 26MM (0MM OS/2PCS)
WORK MEISTER S1 WHEEL GREEN 26MM (0MM OS/2PCS)
ONE WAY BEARING 14mm HEX FOR PULLSTART/ROTOSTART
ONE WAY BEARING 14mm HEX FOR PULLSTART/ROTOSTART
WHEEL BEAD LOCK RINGS(SILVER/FOR 2 WHEELS)
WHEEL BEAD LOCK RINGS(SILVER/FOR 2 WHEELS)
Front Holder For Diff. Gear
Front Holder For Diff. Gear
Servo Saver Posts 5x35mm
Servo Saver Posts 5x35mm
PULLSTART ASSAY (W/O ONE-WAY BEARING)
PULLSTART ASSAY (W/O ONE-WAY BEARING)
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu BODY POST/LINK SET (NITRO 3)
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska