Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » HPI RACING » Z694 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
NITRO STAR F3.5 V2 ENGINE WITH PULLSTART
NITRO STAR F3.5 V2 ENGINE WITH PULLSTART
555,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
WASHER M5X10X0.5MM (10PCS)
[Z694]
8,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: piątek, 02 czerwiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
SPRING WASHER 3x6mm (20pcs)
SPRING WASHER 3x6mm (20pcs)
KEN BLOCK 2013 GRC FORD FIESTA H.F.H.V. BODY (WR8
KEN BLOCK 2013 GRC FORD FIESTA H.F.H.V. BODY (WR8
DRIVE SHAFT 6 X 70MM (BLACK/1PC)
DRIVE SHAFT 6 X 70MM (BLACK/1PC)
Air filter oil spray
Air filter oil spray
TP. FLAT HEAD SCREW M3X18MM (10PCS)
TP. FLAT HEAD SCREW M3X18MM (10PCS)
METAL SPACER SET 5X7.5X3MM
METAL SPACER SET 5X7.5X3MM
Maverick Strada TC Evo 1/10 RTR Electric Touring C
Maverick Strada TC Evo 1/10 RTR Electric Touring C
FRONT OUTER PINS OF LOWER SUSPENSION
FRONT OUTER PINS OF LOWER SUSPENSION
THREAD LOCK
THREAD LOCK
SET SCREW M3 X 3MM (6 PCS)
SET SCREW M3 X 3MM (6 PCS)
REAR OUTER PINS OF LOWER SUSPENSION
REAR OUTER PINS OF LOWER SUSPENSION
Steering Post Assembly (ALL Strada and EVO)
Steering Post Assembly (ALL Strada and EVO)
E-CLIPS E2MM (20 PCS)
E-CLIPS E2MM (20 PCS)
ONE WAY BEARING 14mm HEX FOR PULLSTART/ROTOSTART
ONE WAY BEARING 14mm HEX FOR PULLSTART/ROTOSTART
Type 5102 connetor with silicon cable AWG22 of 10c
Type 5102 connetor with silicon cable AWG22 of 10c
SCREW SHAFT M4X2.5X12MM (BLACK/6PCS)
SCREW SHAFT M4X2.5X12MM (BLACK/6PCS)
STRADA RX 1/10 4WD ELECTRIC RALLY CAR
STRADA RX 1/10 4WD ELECTRIC RALLY CAR
MM - 28 370 Motor
MM - 28 370 Motor
FLANGE PIPE 3 x 4.5 x 5.5mm
FLANGE PIPE 3 x 4.5 x 5.5mm
PINION GEAR 16 TOOTH (1M/5mm SHAFT)
PINION GEAR 16 TOOTH (1M/5mm SHAFT)
HPI PLAZMA 6.0V 1600MAH NIMH RECEIVER PACK RE-CHAR
HPI PLAZMA 6.0V 1600MAH NIMH RECEIVER PACK RE-CHAR
MAVERICK ELEMENT 7.2V 1200MAH NI-MH BATTERY
MAVERICK ELEMENT 7.2V 1200MAH NI-MH BATTERY
Rear Shock Rebuild Kit
Rear Shock Rebuild Kit
ION XB 1/18 4WD ELECTRIC BUGGY
ION XB 1/18 4WD ELECTRIC BUGGY
PULL STARTER
PULL STARTER
STARTING PIN/PRESSURE SPRING
STARTING PIN/PRESSURE SPRING
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu WASHER M5X10X0.5MM (10PCS)
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska