Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » HPI RACING » 108074 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
STRADA XB 1/10 ELECTRIC BUGGY
STRADA XB 1/10 ELECTRIC BUGGY
607,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
STEEL STEERING TURNBUCKLE SET
[108074]
22,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: niedziela, 23 lipiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
BODY STRADA XB PAINTED & TRIMMED BLUE
BODY STRADA XB PAINTED & TRIMMED BLUE
Fabrycznie sklejone koło SAVAGE XS
Fabrycznie sklejone koło SAVAGE XS
SPUR GEAR 49 TOOTH (1M)
SPUR GEAR 49 TOOTH (1M)
MOUNTED TARMAC TIRE/WHEEL SET (WHITE/2PCS)
MOUNTED TARMAC TIRE/WHEEL SET (WHITE/2PCS)
BUGGY BODY CLEAR (STRADA EVO XB)
BUGGY BODY CLEAR (STRADA EVO XB)
HD GEAR SHAFT 5X29MM
HD GEAR SHAFT 5X29MM
DISH WHEEL BLACK (2.2IN/2PCS)
DISH WHEEL BLACK (2.2IN/2PCS)
WARLOCK WHEEL CHROME (83X56MM/2PCS)
WARLOCK WHEEL CHROME (83X56MM/2PCS)
17MM HEX HUB SET (4PCS 2/LOCK NUTS)
17MM HEX HUB SET (4PCS 2/LOCK NUTS)
E-CLIP ELIMINATOR SUSPENSION SHAFT SET
E-CLIP ELIMINATOR SUSPENSION SHAFT SET
HD CUP JOINT 5X10X15MM
HD CUP JOINT 5X10X15MM
SWAY BAR SET (FRONT/REAR/SAVAGE XS)
SWAY BAR SET (FRONT/REAR/SAVAGE XS)
T-DRIFT TIRE 26MM (2PCS)
T-DRIFT TIRE 26MM (2PCS)
EXHAUST MANIFOLD SPRING 3.2X75X0.7MM X 56 (2PCS)
EXHAUST MANIFOLD SPRING 3.2X75X0.7MM X 56 (2PCS)
Front Lower Suspension Arm (Strada XB/SC and EVO X
Front Lower Suspension Arm (Strada XB/SC and EVO X
WHEEL ADAPTER (4PCS HEX/PIN & NUT/SPRINT)
WHEEL ADAPTER (4PCS HEX/PIN & NUT/SPRINT)
RADIO TRAY(RX+BATTERY).RADIO TRAY LID(BATTERY) BUL
RADIO TRAY(RX+BATTERY).RADIO TRAY LID(BATTERY) BUL
HPI PLAZMA 7.2V 4300MAH NIMH STICK PACK RE-CHARGEA
HPI PLAZMA 7.2V 4300MAH NIMH STICK PACK RE-CHARGEA
STRADA MT 1/10 ELECTRIC MONSTER TRUCK
STRADA MT 1/10 ELECTRIC MONSTER TRUCK
SPRING WASHER 3x6mm (20pcs)
SPRING WASHER 3x6mm (20pcs)
HPI NITRO STARTER PACK (EU-USA-UK-ASIA/AUS)
HPI NITRO STARTER PACK (EU-USA-UK-ASIA/AUS)
54T Spur Gear MT/ST
54T Spur Gear MT/ST
Steering Nut 3mm (4pcs)
Steering Nut 3mm (4pcs)
BODY CLIPS (8PCS) (ALL STRADA AND EVO)
BODY CLIPS (8PCS) (ALL STRADA AND EVO)
Metal Pinion Gear 13 Tooth 2Pcs (ALL Ion)
Metal Pinion Gear 13 Tooth 2Pcs (ALL Ion)
REAR WHEEL WITH TYRE (2PCS) (STRADA EVO XB)
REAR WHEEL WITH TYRE (2PCS) (STRADA EVO XB)
Nickel bars on a reel for SC cells
Nickel bars on a reel for SC cells
Drive shaft 6x84mm (pair)
Drive shaft 6x84mm (pair)
LOCK NUT M3 THIN TYPE (4PCS)
LOCK NUT M3 THIN TYPE (4PCS)
SET SCREW M3 X 3MM (6 PCS)
SET SCREW M3 X 3MM (6 PCS)
WASHER M3X8MM (10PCS)
WASHER M3X8MM (10PCS)
UNIVERSAL DRIVE SHAFT SET (2pcs)
UNIVERSAL DRIVE SHAFT SET (2pcs)
CAP HEAD SCREW M3.5x14mm (8pcs)
CAP HEAD SCREW M3.5x14mm (8pcs)
CAP HEAD SCREW M2X5MM (10PCS)
CAP HEAD SCREW M2X5MM (10PCS)
DRIVE SHAFT 6x52mm
DRIVE SHAFT 6x52mm
SLIPPER CLUTCH PLATE B
SLIPPER CLUTCH PLATE B
BALL END SET
BALL END SET
HD CUP JOINT 5X10X19MM
HD CUP JOINT 5X10X19MM
UPRIGHT SET
UPRIGHT SET
TROPHY TRUGGY 4.6 1/8 4WD NITRO TRUGGY
TROPHY TRUGGY 4.6 1/8 4WD NITRO TRUGGY
Spur Gear 58T (0.6 Module)
Spur Gear 58T (0.6 Module)
Shock Caps For 101090. 101091 and 101185 Trophy Se
Shock Caps For 101090. 101091 and 101185 Trophy Se
BODY CLIP (8MM/BLACK/20PCS)
BODY CLIP (8MM/BLACK/20PCS)
SCOUT RC 1/10 4WD ELECTRIC ROCK CRAWLER
SCOUT RC 1/10 4WD ELECTRIC ROCK CRAWLER
ANTENNA PIPE SET 400MM (3PCS
ANTENNA PIPE SET 400MM (3PCS
HPI ENGINE AFTER RUN OIL (50ML)
HPI ENGINE AFTER RUN OIL (50ML)
SATURN 20T MOTOR (540 TYPE)
SATURN 20T MOTOR (540 TYPE)
PRO-SERIES 1.5MM HEX TOOL TIP WITH SET SCREW
PRO-SERIES 1.5MM HEX TOOL TIP WITH SET SCREW
Q32 TROPHY 1/32 2WD ELECTRIC TRUGGY
Q32 TROPHY 1/32 2WD ELECTRIC TRUGGY
E CLIP E2.5MM (20PCS)
E CLIP E2.5MM (20PCS)
HPI PLAZMA 6.0V 4300MAH NIMH BAJA RECEIVER PACK RE
HPI PLAZMA 6.0V 4300MAH NIMH BAJA RECEIVER PACK RE
PRO SILICONE SHOCK OIL 35wt (60cc)
PRO SILICONE SHOCK OIL 35wt (60cc)
HEAVY DUTY ALUMINIUM BRAKE MOUNT
HEAVY DUTY ALUMINIUM BRAKE MOUNT
PINION GEAR 19 TOOTH (48DP)
PINION GEAR 19 TOOTH (48DP)
CURVED SCISSORS (FOR PRO BODY TRIMMING)
CURVED SCISSORS (FOR PRO BODY TRIMMING)
GEAR BOX SET
GEAR BOX SET
FRONT BRACE
FRONT BRACE
BAJA SHOCK OIL 5W (100CC)
BAJA SHOCK OIL 5W (100CC)
DRIVE SHAFT SET
DRIVE SHAFT SET
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu STEEL STEERING TURNBUCKLE SET
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska