Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » HPI RACING » 105815 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
STRADA RED XB 1/10 4WD ELECTRIC BUGGY
STRADA RED XB 1/10 4WD ELECTRIC BUGGY
911,00zł
899,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
DRIVE SHAFT 6x52mm
[105815]
19,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: niedziela, 23 lipiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Shock Caps For 101090. 101091 and 101185 Trophy Se
Shock Caps For 101090. 101091 and 101185 Trophy Se
Front Roll Bar Set 3mm
Front Roll Bar Set 3mm
Universal Centre Driveshaft 2pcs (Scout RC)
Universal Centre Driveshaft 2pcs (Scout RC)
BELT S3M 174 UG 4MM (REAR/SPRINT).
BELT S3M 174 UG 4MM (REAR/SPRINT).
BODY PIN (6MM/SILVER/MEDIUM/20PCS)
BODY PIN (6MM/SILVER/MEDIUM/20PCS)
ANTENNA PIPE SET
ANTENNA PIPE SET
RECEIVER BOX
RECEIVER BOX
STEERING HUBS (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
STEERING HUBS (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
HPI PLAZMA 6.0V 4300MAH NIMH BAJA RECEIVER PACK RE
HPI PLAZMA 6.0V 4300MAH NIMH BAJA RECEIVER PACK RE
HPI NITRO STARTER PACK (EU-USA-UK-ASIA/AUS)
HPI NITRO STARTER PACK (EU-USA-UK-ASIA/AUS)
OVERNIGHT CHARGER FOR 6.0V 5 CELL NIMH RECEIVER BA
OVERNIGHT CHARGER FOR 6.0V 5 CELL NIMH RECEIVER BA
HPI PLAZMA 6.0V 1600MAH NIMH RECEIVER PACK RE-CHAR
HPI PLAZMA 6.0V 1600MAH NIMH RECEIVER PACK RE-CHAR
HPI RACING TEMP GUN
HPI RACING TEMP GUN
CAP HEAD SCREW M3.5x14mm (8pcs)
CAP HEAD SCREW M3.5x14mm (8pcs)
CAP HEAD SCREW M2X5MM (10PCS)
CAP HEAD SCREW M2X5MM (10PCS)
UNIVERSAL DRIVE SHAFT SET (2pcs)
UNIVERSAL DRIVE SHAFT SET (2pcs)
SLIPPER CLUTCH PLATE B
SLIPPER CLUTCH PLATE B
BALL END SET
BALL END SET
HD CUP JOINT 5X10X19MM
HD CUP JOINT 5X10X19MM
STEEL STEERING TURNBUCKLE SET
STEEL STEERING TURNBUCKLE SET
LOCK NUT M3 THIN TYPE (4PCS)
LOCK NUT M3 THIN TYPE (4PCS)
SET SCREW M3 X 3MM (6 PCS)
SET SCREW M3 X 3MM (6 PCS)
WASHER M3X8MM (10PCS)
WASHER M3X8MM (10PCS)
UPRIGHT SET
UPRIGHT SET
RC car Fluo Green 1008
RC car Fluo Green 1008
1/8 Deck Wing Black
1/8 Deck Wing Black
FRONT HUB CARRIER SET (RIGHT/LEFT/10DEG)
FRONT HUB CARRIER SET (RIGHT/LEFT/10DEG)
FRONT SPINDLE SET (RIGHT/LEFT)
FRONT SPINDLE SET (RIGHT/LEFT)
SPLIT 5 TRUCK WHEEL (GREY/2PCS)
SPLIT 5 TRUCK WHEEL (GREY/2PCS)
BUTTON HEAD SCREW M3X18MM (HEX SOCKET/10 PCS)
BUTTON HEAD SCREW M3X18MM (HEX SOCKET/10 PCS)
BUTTON HEAD SCREW M3X12MM (HEX SOCKET/10 PCS)
BUTTON HEAD SCREW M3X12MM (HEX SOCKET/10 PCS)
STEERING LINK SET (ALL ION)
STEERING LINK SET (ALL ION)
CAP HEAD SCREW M2.6X12MM (12PCS)
CAP HEAD SCREW M2.6X12MM (12PCS)
COMPOSITE TOP DECK & SHOCK TOWERS (XT/XB/MT/SC/RX)
COMPOSITE TOP DECK & SHOCK TOWERS (XT/XB/MT/SC/RX)
Axle 5x40mm (Pr)
Axle 5x40mm (Pr)
UPRIGHT SET FRONT/REAR
UPRIGHT SET FRONT/REAR
3*25mm Front Outer Suspension Shaft (2pcs)
3*25mm Front Outer Suspension Shaft (2pcs)
SHOCK SPRING 23X155X2.4MM 17.5 COILS (BLACK/2PCS)
SHOCK SPRING 23X155X2.4MM 17.5 COILS (BLACK/2PCS)
MITSUBISHI LANCER EVOLUTION X BODY (200MM)
MITSUBISHI LANCER EVOLUTION X BODY (200MM)
COMPLETE SHOCK ABSORBER 2PCS (ALL ION)
COMPLETE SHOCK ABSORBER 2PCS (ALL ION)
13T Input Gear
13T Input Gear
CHARGING CABLE (USB TO Q32)
CHARGING CABLE (USB TO Q32)
DRIVE SHAFT 6X65MM (2PCS)
DRIVE SHAFT 6X65MM (2PCS)
SCREW SHAFT M4X2.5X12MM (BLACK/6PCS)
SCREW SHAFT M4X2.5X12MM (BLACK/6PCS)
PIRELLI T RALLY TIRE 26mm D COMPOUND (2pcs)
PIRELLI T RALLY TIRE 26mm D COMPOUND (2pcs)
COVER PLATE
COVER PLATE
FRONT SUSPENSION ARM SET
FRONT SUSPENSION ARM SET
FRONT LOWER ARM BRACE ORANGE
FRONT LOWER ARM BRACE ORANGE
PIN 2 x 10mm SILVER (10 pcs)
PIN 2 x 10mm SILVER (10 pcs)
SUSPENSION ARM FR OR RR 2PCS (ALL ION)
SUSPENSION ARM FR OR RR 2PCS (ALL ION)
BODY POST/LINK SET (NITRO 3)
BODY POST/LINK SET (NITRO 3)
WORK MEISTER S1 WHEEL GREEN 26MM (0MM OS/2PCS)
WORK MEISTER S1 WHEEL GREEN 26MM (0MM OS/2PCS)
ONE WAY BEARING 14mm HEX FOR PULLSTART/ROTOSTART
ONE WAY BEARING 14mm HEX FOR PULLSTART/ROTOSTART
WHEEL BEAD LOCK RINGS(SILVER/FOR 2 WHEELS)
WHEEL BEAD LOCK RINGS(SILVER/FOR 2 WHEELS)
Front Holder For Diff. Gear
Front Holder For Diff. Gear
DOGBONES 2PCS (ALL ION)
DOGBONES 2PCS (ALL ION)
DIFF GEAR SET 15/38T
DIFF GEAR SET 15/38T
EX GASKET
EX GASKET
PULLSTART ASSY.(W/O ONE-WAY BEARING
PULLSTART ASSY.(W/O ONE-WAY BEARING
40T Diff. Gear
40T Diff. Gear
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu DRIVE SHAFT 6x52mm
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska