Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » HPI RACING » 101226 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
MERLIN
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
NITRO STAR G3.0 ENGINE with PULLSTART
NITRO STAR G3.0 ENGINE with PULLSTART
400,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
Steering Nut 3mm (4pcs)
[101226]
16,00zł

WR8

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: sobota, 09 wrzesień 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
RACING CLUTCH BELL 14 TOOTH (1M)
RACING CLUTCH BELL 14 TOOTH (1M)
Maverick Strada TC Evo 1/10 RTR Electric Touring C
Maverick Strada TC Evo 1/10 RTR Electric Touring C
LED BATTERY LEVEL INDICATOR
LED BATTERY LEVEL INDICATOR
SLIPPER PAD (2PCS)
SLIPPER PAD (2PCS)
E-CLIP E3MM (10 PCS)
E-CLIP E3MM (10 PCS)
STUB AXLE (2PCS)
STUB AXLE (2PCS)
HPI POWERFUEL 20% 2.5 LITRE
HPI POWERFUEL 20% 2.5 LITRE
90T SPUR GEAR (48P)
90T SPUR GEAR (48P)
FRONT C HUB (4 AND 6 DEGREES/KNUCKLE ARM SET
FRONT C HUB (4 AND 6 DEGREES/KNUCKLE ARM SET
12MM WHEEL HEX HUB SET (4PCS)
12MM WHEEL HEX HUB SET (4PCS)
REAR WHEEL HUB (L. R)
REAR WHEEL HUB (L. R)
CAP HEAD SCREW M3 X 10MM (6PCS)
CAP HEAD SCREW M3 X 10MM (6PCS)
SCOUT RC 1/10 4WD ELECTRIC ROCK CRAWLER
SCOUT RC 1/10 4WD ELECTRIC ROCK CRAWLER
STRADA RED DC 1/10 4WD ELECTRIC DRIFT CAR
STRADA RED DC 1/10 4WD ELECTRIC DRIFT CAR
SATURN MOTOR 27T
SATURN MOTOR 27T
BAJA SHOCK OIL 35w (100cc)
BAJA SHOCK OIL 35w (100cc)
SET SCREW M3x30 (10pcs)
SET SCREW M3x30 (10pcs)
BAJA 5B SHOCK OIL 20W (100CC)
BAJA 5B SHOCK OIL 20W (100CC)
SILICONE DIFF OIL 1000 60CC
SILICONE DIFF OIL 1000 60CC
BAJA SHOCK OIL 5W (100CC)
BAJA SHOCK OIL 5W (100CC)
O-RING P6 (6x2mm/CLEAR/12pcs)
O-RING P6 (6x2mm/CLEAR/12pcs)
HEAVY WEIGHT GREASE (30000/GEAR DIFF)
HEAVY WEIGHT GREASE (30000/GEAR DIFF)
STRADA DC 1/10 4WD ELECTRIC DRIFT CAR
STRADA DC 1/10 4WD ELECTRIC DRIFT CAR
BODY CLIPS (8PCS) (ALL STRADA AND EVO)
BODY CLIPS (8PCS) (ALL STRADA AND EVO)
STRADA TC 1/10 4WD ELECTRIC CAR
STRADA TC 1/10 4WD ELECTRIC CAR
HPI Ultra-CA Tyre Glue (20g)
HPI Ultra-CA Tyre Glue (20g)

Koło kierownicy do MV22715
Fr/Rr Dogbone 100mm (2Pcs) (Strada EVO XT )
Fr/Rr Dogbone 100mm (2Pcs) (Strada EVO XT )
STRADA RED MT 1/10 4WD ELECTRIC MONSTER TRUCK
STRADA RED MT 1/10 4WD ELECTRIC MONSTER TRUCK
STRADA MT 1/10 ELECTRIC MONSTER TRUCK
STRADA MT 1/10 ELECTRIC MONSTER TRUCK
SAVAGE XS FLUX FORD F150 SVT RAPTOR 1/12 4WD ELECT
SAVAGE XS FLUX FORD F150 SVT RAPTOR 1/12 4WD ELECT
WASHER M4 X 10 X 0.8MM
WASHER M4 X 10 X 0.8MM
PULLSTART ASSEMBLY (WITHOUT ONE WAY BEARING)
PULLSTART ASSEMBLY (WITHOUT ONE WAY BEARING)
O-RING P-5 (4 PCS)
O-RING P-5 (4 PCS)
ION RX 1/18 4WD ELECTRIC RALLY CAR
ION RX 1/18 4WD ELECTRIC RALLY CAR
ION DT 1/18 4WD ELECTRIC DESERT TRUCK
ION DT 1/18 4WD ELECTRIC DESERT TRUCK
54T Spur Gear MT/ST
54T Spur Gear MT/ST
PRO THREAD LOCK (RED/3cc)
PRO THREAD LOCK (RED/3cc)
PINION GEAR 21 TOOTH (48DP)
PINION GEAR 21 TOOTH (48DP)
15T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
15T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )

MAVERICK ELEMENT 7.2V 1200MAH NI-MH BATTERY
WASHER M5X10X0.5MM (10PCS)
WASHER M5X10X0.5MM (10PCS)
CLUTCH HUB (SAVAGE HD 2 SPEED)
CLUTCH HUB (SAVAGE HD 2 SPEED)
CHARGING CABLE (USB TO Q32)
CHARGING CABLE (USB TO Q32)
SERVO SAVER SET
SERVO SAVER SET
SHOCK TOWER SET
SHOCK TOWER SET
13T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
13T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
AIR FILTER FOAM ELEMENT SET (3PCS/FOR 15411)
AIR FILTER FOAM ELEMENT SET (3PCS/FOR 15411)
HUB CARRIER SET (Right/Left)
HUB CARRIER SET (Right/Left)
Bullet ST Wheels Black Chrome (Pr)
Bullet ST Wheels Black Chrome (Pr)
ALUMINUM REAR HUB CARRIER SET (0 DEG/HARD ANODIZE)
ALUMINUM REAR HUB CARRIER SET (0 DEG/HARD ANODIZE)
Shock Caps For 101090. 101091 and 101185 Trophy Se
Shock Caps For 101090. 101091 and 101185 Trophy Se
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu Steering Nut 3mm (4pcs)
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska