Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » HPI RACING » 101115 Moje konto  |  Zawarto¶ć koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowo¶ci więcej
DRIVE SHAFT6x82mm (2pcs)
DRIVE SHAFT6x82mm (2pcs)
54,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalno¶ciowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
Big Bore Shock Set (97mm/2Pcs)
[101115]
196,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: pi±tek, 02 czerwiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
GEAR DIFF BEVEL GEAR SET 10T/16T
GEAR DIFF BEVEL GEAR SET 10T/16T
48T Spur Gear 0.8 Module (ALL Strada EVO )
48T Spur Gear 0.8 Module (ALL Strada EVO )
BMW M3 GT BODY (190MM)
BMW M3 GT BODY (190MM)
Chassis (Strada EVO XB/XT/MT/SC)
Chassis (Strada EVO XB/XT/MT/SC)
HPI ROTO START 2 SYSTEM (FOR NITRO STAR F SERIES E
HPI ROTO START 2 SYSTEM (FOR NITRO STAR F SERIES E
SHOCK SHAFT 6x105mm (2pcs)
SHOCK SHAFT 6x105mm (2pcs)
CAP HEAD SCREW M3.5x16mm (4pcs)
CAP HEAD SCREW M3.5x16mm (4pcs)
CENTRE ROLL BAR SET
CENTRE ROLL BAR SET
FOAM SPACER 7x2.5mm (8pcs)
FOAM SPACER 7x2.5mm (8pcs)
ALUMINUM SHOCK CAP (2PCS)
ALUMINUM SHOCK CAP (2PCS)
SHOCK PARTS SET
SHOCK PARTS SET
Racing Clutch Shoes (3pcs)
Racing Clutch Shoes (3pcs)
BALL STUD 4.8X12MM (10PCS)
BALL STUD 4.8X12MM (10PCS)
SHOCK BOOTS 20 X 80MM (4PCS)
SHOCK BOOTS 20 X 80MM (4PCS)
THREAD LOCK
THREAD LOCK
SLIPPER CLUTCH PLATE/PAD SET
SLIPPER CLUTCH PLATE/PAD SET
BINDER HEAD SCREW M3 X 8MM (10 PCS)
BINDER HEAD SCREW M3 X 8MM (10 PCS)
HPI PLAZMA 7.2V 3300MAH NIMH STICK PACK RE-CHARGEA
HPI PLAZMA 7.2V 3300MAH NIMH STICK PACK RE-CHARGEA
ENGINE STOP SWITCH
ENGINE STOP SWITCH
SHOCK SHAFT 3 X 61MM (2PCS)
SHOCK SHAFT 3 X 61MM (2PCS)
X PATTERN RADIAL TIRE 26MM D COMPOUND
X PATTERN RADIAL TIRE 26MM D COMPOUND
HPI NITRO START BACK PLATE SET (G/F SERIES)
HPI NITRO START BACK PLATE SET (G/F SERIES)
FLAT HEAD SCREW M3 X 8MM (6 PCS)
FLAT HEAD SCREW M3 X 8MM (6 PCS)
SET SCREW M3x30 (10pcs)
SET SCREW M3x30 (10pcs)
Air filter oil spray
Air filter oil spray
GROUND ASSAULT TIRE D COMPOUND (2.2IN/2PCS)
GROUND ASSAULT TIRE D COMPOUND (2.2IN/2PCS)
O-RING P10 (10X2MM/BLACK/10PCS)
O-RING P10 (10X2MM/BLACK/10PCS)
EXHAUST MANIFOLD SPRING 3.2X75X0.7MM X 56 (2PCS)
EXHAUST MANIFOLD SPRING 3.2X75X0.7MM X 56 (2PCS)
SUBARU IMPREZA WRC 2004 MONTE CARLO RALLY EDITION
SUBARU IMPREZA WRC 2004 MONTE CARLO RALLY EDITION
EXHAUST HEADER (REAR EXHAUST)
EXHAUST HEADER (REAR EXHAUST)
Przewód z wtyczką Tamiya męska.
Przewód z wtyczką Tamiya męska.
INNER FOAM 26MM (MEDIUM)
INNER FOAM 26MM (MEDIUM)
UPPER DECK (BLACK/FIRESTORM)
UPPER DECK (BLACK/FIRESTORM)
TARMAC BUSTER TIRE M COMPOUND (170x80mm/2pcs)
TARMAC BUSTER TIRE M COMPOUND (170x80mm/2pcs)
ALUMINIUM TUNED PIPE (PURPLE/21+)
ALUMINIUM TUNED PIPE (PURPLE/21+)
Rolling Bearing 15x10x4 (6pcs)
Rolling Bearing 15x10x4 (6pcs)
SHOCK BODY SET (4pcs)
SHOCK BODY SET (4pcs)
SKID PLATE/SHOCK TOWER SET
SKID PLATE/SHOCK TOWER SET
PULLSTART SHAFT HOLDER (K5.9)
PULLSTART SHAFT HOLDER (K5.9)
SILICONE DIFF OIL 1000 60CC
SILICONE DIFF OIL 1000 60CC
CURVED SCISSORS (FOR PRO BODY TRIMMING)
CURVED SCISSORS (FOR PRO BODY TRIMMING)
PINION GEAR 26 TOOTH (0.6M)
PINION GEAR 26 TOOTH (0.6M)
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu Big Bore Shock Set (97mm/2Pcs)
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komu¶, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska