Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » HPI RACING » 72275 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
RS4 SPORT 3 2015 FORD MUSTANG SPEC-5 1/10 ELECTRIC
RS4 SPORT 3 2015 FORD MUSTANG SPEC-5 1/10 ELECTRIC
1056,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
SHAFT 3 X 60MM (SILVER/2PCS)
[72275]
2,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: niedziela, 23 lipiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
O-RING P-3 (BLACK /4pcs)
O-RING P-3 (BLACK /4pcs)
Steering Bellcrank Set
Steering Bellcrank Set
SATURN MOTOR 27T
SATURN MOTOR 27T
DOGBONE 89.5MM (2PCS) (STRADA MT AND EVO MT)
DOGBONE 89.5MM (2PCS) (STRADA MT AND EVO MT)
FRONT SHOCK PLATE (STRADA XB/XT/SC AND EVO XB/XT/S
FRONT SHOCK PLATE (STRADA XB/XT/SC AND EVO XB/XT/S
DOGBONES 2PCS (ALL ION)
DOGBONES 2PCS (ALL ION)
Differential Case Bullet
Differential Case Bullet
17T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
17T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
MSC-30BR-WP BRUSHED SPEED CONTROLLER
MSC-30BR-WP BRUSHED SPEED CONTROLLER
Front Suspension Arm Holder (ALL Strada and EVO)
Front Suspension Arm Holder (ALL Strada and EVO)
Steering Assembly (ALL Strada and EVO)
Steering Assembly (ALL Strada and EVO)
BALL 5.8 X 6MM(4PCS)
BALL 5.8 X 6MM(4PCS)
IDLER GEAR 32T-60T
IDLER GEAR 32T-60T
STRADA TC 1/10 4WD ELECTRIC CAR
STRADA TC 1/10 4WD ELECTRIC CAR
STEERING HUBS (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
STEERING HUBS (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
FRONT LOWER SUSPENSION ARM (2PCS) (STRADA EVO XT)
FRONT LOWER SUSPENSION ARM (2PCS) (STRADA EVO XT)
SILICON O-RING P-3 (RED) (5 PCS)
SILICON O-RING P-3 (RED) (5 PCS)
SPUR GEAR 45 TOOTH 1PC (ALL ION)
SPUR GEAR 45 TOOTH 1PC (ALL ION)
ANTENNA PIPE SET
ANTENNA PIPE SET
STEERING ARMS 2PCS (ALL ION)
STEERING ARMS 2PCS (ALL ION)
SLIPPER NUT 10mm/SPRING SET
SLIPPER NUT 10mm/SPRING SET
STEERING LINK SET (ALL ION)
STEERING LINK SET (ALL ION)
COMPOSITE DIFF. OUTDRIVES 2PCS (ALL ION)
COMPOSITE DIFF. OUTDRIVES 2PCS (ALL ION)
STRADA MT 1/10 ELECTRIC MONSTER TRUCK
STRADA MT 1/10 ELECTRIC MONSTER TRUCK
HEAVY WEIGHT GREASE (30000/GEAR DIFF)
HEAVY WEIGHT GREASE (30000/GEAR DIFF)
BELT S3M 174 UG 4MM (REAR/SPRINT).
BELT S3M 174 UG 4MM (REAR/SPRINT).
LOCK NUT M3 (6 PCS)
LOCK NUT M3 (6 PCS)
ARM BRACE B (44.6x3mm)
ARM BRACE B (44.6x3mm)
BODY PIN (6MM/SILVER/MEDIUM/20PCS)
BODY PIN (6MM/SILVER/MEDIUM/20PCS)
Ball For Steering Push Rod
Ball For Steering Push Rod
SWAY BAR SET (FRONT/REAR/SAVAGE XS)
SWAY BAR SET (FRONT/REAR/SAVAGE XS)
UPRIGHT SET FRONT/REAR
UPRIGHT SET FRONT/REAR
Q32 TROPHY 1/32 2WD ELECTRIC TRUGGY
Q32 TROPHY 1/32 2WD ELECTRIC TRUGGY
SPLIT 5 TRUCK WHEEL (GREY/2PCS)
SPLIT 5 TRUCK WHEEL (GREY/2PCS)
PINION GEAR 23 TOOTH (48DP)
PINION GEAR 23 TOOTH (48DP)
COLLET 6 X 10MM
COLLET 6 X 10MM
HPI PLAZMA 1.5V ALKALINE AA BATTERY (4PCS)
HPI PLAZMA 1.5V ALKALINE AA BATTERY (4PCS)
STEERING CRANK/SERVO SAVER SET
STEERING CRANK/SERVO SAVER SET
ALUMINUM TUNED PIPE
ALUMINUM TUNED PIPE
SHOCK BODY SET (12x70-103mm/2pcs)
SHOCK BODY SET (12x70-103mm/2pcs)
SPLIT 5 TRUCK WHEEL (BLACK/2PCS)
SPLIT 5 TRUCK WHEEL (BLACK/2PCS)
RC car Aprillia Green 944
RC car Aprillia Green 944
SHOCK SET 70-103 (Assembled/2shocks)
SHOCK SET 70-103 (Assembled/2shocks)
HEAVY DUTY CLUTCH BELL 17 TOOTH (1M)
HEAVY DUTY CLUTCH BELL 17 TOOTH (1M)
SPRING WASHER 3x6mm (20pcs)
SPRING WASHER 3x6mm (20pcs)
TURNBUCKLE M3x69 (2pcs)
TURNBUCKLE M3x69 (2pcs)
FLANGE LOCK NUT M4 (4 PCS)
FLANGE LOCK NUT M4 (4 PCS)
4 WAY GLOW PLUG WRENCH (LARGE)
4 WAY GLOW PLUG WRENCH (LARGE)
LOCKING HEX WHEEL HUB 12mm
LOCKING HEX WHEEL HUB 12mm
SLIPPER PRESSURE PLATE (2pcs)
SLIPPER PRESSURE PLATE (2pcs)
GT2 TIRES D COMPOUND (2.2in/109x57mm/2pcs)
GT2 TIRES D COMPOUND (2.2in/109x57mm/2pcs)
RC car Blue 216
RC car Blue 216
Flange Pipe (4pcs)
Flange Pipe (4pcs)
AIR CLEANER FOAM ELEMENT SET (FOR 87198)
AIR CLEANER FOAM ELEMENT SET (FOR 87198)
SHOCK SET 67-87mm (Assembled/2shocks)
SHOCK SET 67-87mm (Assembled/2shocks)
RC car White 710 400ml
RC car White 710 400ml
FLYWHEEL 7x33x7mm
FLYWHEEL 7x33x7mm
ALUMINUM C HUB SET (HARD ANODIZED)
ALUMINUM C HUB SET (HARD ANODIZED)
ALUMINUM THREADED SHOCK BODY (67-87mm/2pcs)
ALUMINUM THREADED SHOCK BODY (67-87mm/2pcs)
Bullet 3.0 CVD shaft set
Bullet 3.0 CVD shaft set
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu SHAFT 3 X 60MM (SILVER/2PCS)
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska