Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » HPI RACING » 1433 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
WHEELY KING 1/12 4WD ELECTRIC MONSTER TRUCK
WHEELY KING 1/12 4WD ELECTRIC MONSTER TRUCK
966,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
STARTING PIN/PRESSURE SPRING
[1433]
16,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: niedziela, 23 lipiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
SKID PLATE/BODY MOUNT/SHOCK TOWER SET
SKID PLATE/BODY MOUNT/SHOCK TOWER SET
DRIVE SHAFT6x82mm (2pcs)
DRIVE SHAFT6x82mm (2pcs)
Differential Housing
Differential Housing
PINION GEAR 20 TOOTH (48DP)
PINION GEAR 20 TOOTH (48DP)
E-CLIPS E2MM (20 PCS)
E-CLIPS E2MM (20 PCS)
BODY PIN (6MM/SILVER/MEDIUM/20PCS)
BODY PIN (6MM/SILVER/MEDIUM/20PCS)
UNIVERSAL JOINT REBUILD KIT
UNIVERSAL JOINT REBUILD KIT
FOAM SPACER 7x2.5mm (8pcs)
FOAM SPACER 7x2.5mm (8pcs)
HPI PLAZMA 1.5V ALKALINE AA BATTERY (4PCS)
HPI PLAZMA 1.5V ALKALINE AA BATTERY (4PCS)
BODY TUNER KIT TYPE A
BODY TUNER KIT TYPE A
Button Head Screw M3x12 (8pcs)
Button Head Screw M3x12 (8pcs)
STRADA MT 1/10 ELECTRIC MONSTER TRUCK
STRADA MT 1/10 ELECTRIC MONSTER TRUCK
Clutch Springs
Clutch Springs
Q32 TROPHY 1/32 2WD ELECTRIC TRUGGY
Q32 TROPHY 1/32 2WD ELECTRIC TRUGGY
AXLE (STRADA TC.DC.XB.XT & MT)
AXLE (STRADA TC.DC.XB.XT & MT)
STEERING HUBS (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
STEERING HUBS (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
FRONT BUMPER (STRADA EVO XT)
FRONT BUMPER (STRADA EVO XT)
2PCS RACING CLUTCH SHOE
2PCS RACING CLUTCH SHOE
HIGH SPEED GEARS/STABILITY ADJUSTMENT SET
HIGH SPEED GEARS/STABILITY ADJUSTMENT SET
WHEEL HEX. (8PCS) (STRADA TC.DC.XB.XT & MT)
WHEEL HEX. (8PCS) (STRADA TC.DC.XB.XT & MT)
DODGE RAM TRUCK BODY (NITRO MT/RUSH)
DODGE RAM TRUCK BODY (NITRO MT/RUSH)
Countersunk Cross Head Self-Tapping Screw M3x10mm
Countersunk Cross Head Self-Tapping Screw M3x10mm
13T Clutch Bell
13T Clutch Bell
FRONT & REAR INNER PIN OF LOWER SUSPENSION
FRONT & REAR INNER PIN OF LOWER SUSPENSION
CAP HEAD SCREW M3.5x42mm (8pcs)
CAP HEAD SCREW M3.5x42mm (8pcs)
AIR CLEANER (12 - 18 SIZE)
AIR CLEANER (12 - 18 SIZE)
SERVO SAVER SET (BODY/HONE)
SERVO SAVER SET (BODY/HONE)
RC car Yellow 019
RC car Yellow 019
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
Steering Post Assembly (ALL Strada and EVO)
Steering Post Assembly (ALL Strada and EVO)
EXHAUST HEADER _FIRESTORM)
EXHAUST HEADER _FIRESTORM)
RECEIVER BATTERY CASE
RECEIVER BATTERY CASE
PINION GEAR 21 TOOTH (48DP)
PINION GEAR 21 TOOTH (48DP)
HIGH RESPONSE CLUTCH SHOE/SPRING SET (8000RPM/RED)
HIGH RESPONSE CLUTCH SHOE/SPRING SET (8000RPM/RED)
SHOCK BODY SET (113-157mm)
SHOCK BODY SET (113-157mm)
REAR HUB CARRIER SET
REAR HUB CARRIER SET
EX GASKET
EX GASKET
BRAKE CAM AND PISTON SET
BRAKE CAM AND PISTON SET
4 BEVEL GEAR DIFFERENTIAL CONVERSION SET (1 SET)
4 BEVEL GEAR DIFFERENTIAL CONVERSION SET (1 SET)
CLUTCH SPRING (8000RPM/RED)
CLUTCH SPRING (8000RPM/RED)
PINION GEAR 8 TOOTH (1M / 3MM SHAFT)
PINION GEAR 8 TOOTH (1M / 3MM SHAFT)
Screw Set (28Pcs)
Screw Set (28Pcs)
ANTENNA PIPE SET 400MM (3PCS
ANTENNA PIPE SET 400MM (3PCS
STRADA DT 1/10 4WD ELECTRIC DESERT TRUCK
STRADA DT 1/10 4WD ELECTRIC DESERT TRUCK
DRIVE GEAR 32 TOOTH (1M)
DRIVE GEAR 32 TOOTH (1M)
SPUR GEAR SET (2PCS)/PINION GEAR SET (3PCS)
SPUR GEAR SET (2PCS)/PINION GEAR SET (3PCS)
ROTO START BACK PLATE 14MM HEX UNIT (F/G SERIES)
ROTO START BACK PLATE 14MM HEX UNIT (F/G SERIES)
TURNBUCKLE WRENCH
TURNBUCKLE WRENCH
STAINLESS STEEL SLIPPER PLATE
STAINLESS STEEL SLIPPER PLATE
STEP SCREW M3x20mm (HEX SOCKET/4pcs)
STEP SCREW M3x20mm (HEX SOCKET/4pcs)
REAR HUB CARRIER 2PCS (ALL ION)
REAR HUB CARRIER 2PCS (ALL ION)
HPI ROTO START 2 SYSTEM (FOR NITRO STAR F SERIES E
HPI ROTO START 2 SYSTEM (FOR NITRO STAR F SERIES E
FLAT HEAD SCREW M4X10MM (HEX SOCKET/10PCS)
FLAT HEAD SCREW M4X10MM (HEX SOCKET/10PCS)
SPRING 4.9X8X7MM WITH WASHER 4.3X10X1.0MM (HEX HOL
SPRING 4.9X8X7MM WITH WASHER 4.3X10X1.0MM (HEX HOL
ARM BRACE B (44.6x3mm)
ARM BRACE B (44.6x3mm)
Gearbox Spacer Set
Gearbox Spacer Set
1978 PONTIAC FIREBIRD BODY (200MM)
1978 PONTIAC FIREBIRD BODY (200MM)
40T Diff. Gear
40T Diff. Gear
SLIPPER CLUTCH HUB (SAVAGE)
SLIPPER CLUTCH HUB (SAVAGE)
SHOCK ABSORBERS (2PCS) (STRADA EVO XB/XT/SC)
SHOCK ABSORBERS (2PCS) (STRADA EVO XB/XT/SC)
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu STARTING PIN/PRESSURE SPRING
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska