Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » HPI RACING » Z526 Moje konto  |  Zawarto¶ć koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowo¶ci więcej
ION RX 1/18 4WD ELECTRIC RALLY CAR
ION RX 1/18 4WD ELECTRIC RALLY CAR
373,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalno¶ciowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
FLAT HEAD SCREW M3 X 8MM (6 PCS)
[Z526]
7,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: niedziela, 23 lipiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
13T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
13T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
SCOUT RC 1/10 4WD ELECTRIC ROCK CRAWLER
SCOUT RC 1/10 4WD ELECTRIC ROCK CRAWLER
SATURN MOTOR 35T
SATURN MOTOR 35T
HPI NITRO START BACK PLATE SET (G/F SERIES)
HPI NITRO START BACK PLATE SET (G/F SERIES)
Rolling Bearing 15x10x4 (6pcs)
Rolling Bearing 15x10x4 (6pcs)
SHOCK PARTS SET
SHOCK PARTS SET
Air filter oil spray
Air filter oil spray
GROUND ASSAULT TIRE D COMPOUND (2.2IN/2PCS)
GROUND ASSAULT TIRE D COMPOUND (2.2IN/2PCS)
SHOCK BOOTS 20 X 80MM (4PCS)
SHOCK BOOTS 20 X 80MM (4PCS)
EXHAUST MANIFOLD SPRING 3.2X75X0.7MM X 56 (2PCS)
EXHAUST MANIFOLD SPRING 3.2X75X0.7MM X 56 (2PCS)
SUBARU IMPREZA WRC 2004 MONTE CARLO RALLY EDITION
SUBARU IMPREZA WRC 2004 MONTE CARLO RALLY EDITION
Chassis (Strada EVO XB/XT/MT/SC)
Chassis (Strada EVO XB/XT/MT/SC)
Przewód z wtyczką Tamiya męska.
Przewód z wtyczką Tamiya męska.
BMW M3 GT BODY (190MM)
BMW M3 GT BODY (190MM)
UPPER DECK (BLACK/FIRESTORM)
UPPER DECK (BLACK/FIRESTORM)
SHOCK SHAFT 6x105mm (2pcs)
SHOCK SHAFT 6x105mm (2pcs)
ALUMINIUM TUNED PIPE (PURPLE/21+)
ALUMINIUM TUNED PIPE (PURPLE/21+)
CENTRE ROLL BAR SET
CENTRE ROLL BAR SET
SET SCREW M3x30 (10pcs)
SET SCREW M3x30 (10pcs)
SKID PLATE/SHOCK TOWER SET
SKID PLATE/SHOCK TOWER SET
O-RING P10 (10X2MM/BLACK/10PCS)
O-RING P10 (10X2MM/BLACK/10PCS)
CURVED SCISSORS (FOR PRO BODY TRIMMING)
CURVED SCISSORS (FOR PRO BODY TRIMMING)
PINION GEAR 26 TOOTH (0.6M)
PINION GEAR 26 TOOTH (0.6M)
EXHAUST HEADER (REAR EXHAUST)
EXHAUST HEADER (REAR EXHAUST)
48T Spur Gear 0.8 Module (ALL Strada EVO )
48T Spur Gear 0.8 Module (ALL Strada EVO )
Big Bore Shock Set (97mm/2Pcs)
Big Bore Shock Set (97mm/2Pcs)
HPI ROTO START 2 SYSTEM (FOR NITRO STAR F SERIES E
HPI ROTO START 2 SYSTEM (FOR NITRO STAR F SERIES E
ENGINE STOP SWITCH
ENGINE STOP SWITCH
CAP HEAD SCREW M3.5x16mm (4pcs)
CAP HEAD SCREW M3.5x16mm (4pcs)
X PATTERN RADIAL TIRE 26MM D COMPOUND
X PATTERN RADIAL TIRE 26MM D COMPOUND
FOAM SPACER 7x2.5mm (8pcs)
FOAM SPACER 7x2.5mm (8pcs)
ALUMINUM SHOCK CAP (2PCS)
ALUMINUM SHOCK CAP (2PCS)
SILICONE DIFF OIL 1000 60CC
SILICONE DIFF OIL 1000 60CC
Racing Clutch Shoes (3pcs)
Racing Clutch Shoes (3pcs)
BALL STUD 4.8X12MM (10PCS)
BALL STUD 4.8X12MM (10PCS)
GEAR DIFF BEVEL GEAR SET 10T/16T
GEAR DIFF BEVEL GEAR SET 10T/16T
THREAD LOCK
THREAD LOCK
SLIPPER CLUTCH PLATE/PAD SET
SLIPPER CLUTCH PLATE/PAD SET
HPI PLAZMA 7.2V 3300MAH NIMH STICK PACK RE-CHARGEA
HPI PLAZMA 7.2V 3300MAH NIMH STICK PACK RE-CHARGEA
INNER FOAM 26MM (MEDIUM)
INNER FOAM 26MM (MEDIUM)
SHOCK SHAFT 3 X 61MM (2PCS)
SHOCK SHAFT 3 X 61MM (2PCS)
TARMAC BUSTER TIRE M COMPOUND (170x80mm/2pcs)
TARMAC BUSTER TIRE M COMPOUND (170x80mm/2pcs)
SPUR GEAR 87T (48 PITCH)
SPUR GEAR 87T (48 PITCH)
WORK XSA 02C WHEEL 26mm CHROME/BLACK (9mm OFFSET)
WORK XSA 02C WHEEL 26mm CHROME/BLACK (9mm OFFSET)
SHOCK BODY SET (4pcs)
SHOCK BODY SET (4pcs)
PINION GEAR 12 TOOTH (1M / 3MM SHAFT)
PINION GEAR 12 TOOTH (1M / 3MM SHAFT)
10T Spiral Input Gear
10T Spiral Input Gear
Steering Arms L/R 2pcs (Scout RC)
Steering Arms L/R 2pcs (Scout RC)
GEAR COVER/MOTOR GUARD SET
GEAR COVER/MOTOR GUARD SET
Rear Centre Universal Driveshaft (Trophy 4.6 Trugg
Rear Centre Universal Driveshaft (Trophy 4.6 Trugg
ALUMINUM REAR HUB CARRIER SET (0 DEG/HARD ANODIZE)
ALUMINUM REAR HUB CARRIER SET (0 DEG/HARD ANODIZE)
BACK PLATE UNIT FOR NITRO STAR K SERIES WITH PULLS
BACK PLATE UNIT FOR NITRO STAR K SERIES WITH PULLS
STEERING CRANK/SERVO SAVER SET
STEERING CRANK/SERVO SAVER SET
Stone Fuel Filter (S)/Black
Stone Fuel Filter (S)/Black
ALUMINUM KNUCKLE SET (HARD ANODIZED)
ALUMINUM KNUCKLE SET (HARD ANODIZED)
RUBBER CAP FOR GEAR BOX (2PCS)
RUBBER CAP FOR GEAR BOX (2PCS)
RADIO BOX SET
RADIO BOX SET
PULLSTART SHAFT HOLDER (K5.9)
PULLSTART SHAFT HOLDER (K5.9)
HEAVY DUTY CUP JOINT 8 X 14 X 19MM
HEAVY DUTY CUP JOINT 8 X 14 X 19MM
43T Spiral Diff. Gear
43T Spiral Diff. Gear
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu FLAT HEAD SCREW M3 X 8MM (6 PCS)
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komu¶, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska