Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » MAVERICK » MV28006 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
SPRINT 2 DRIFT 2010 CHEVROLET CAMARO 1/10 4WD ELEC
SPRINT 2 DRIFT 2010 CHEVROLET CAMARO 1/10 4WD ELEC
1049,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
SUSPENSION ARM FR OR RR 2PCS (ALL ION)
[MV28006]
37,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: niedziela, 23 lipiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
HPI ENGINE AIR FILTER OIL (50ML)
HPI ENGINE AIR FILTER OIL (50ML)
SHAPED EXHAUST GASKET (21 SIZE/2PCS) BLACK
SHAPED EXHAUST GASKET (21 SIZE/2PCS) BLACK
FLANGE LOCK NUT M4 (4 PCS)
FLANGE LOCK NUT M4 (4 PCS)
HPI RF-40 RECEIVER (2.4GHZ/3CH)
HPI RF-40 RECEIVER (2.4GHZ/3CH)
Suspension Arm Set
Suspension Arm Set
STRADA DC 1/10 4WD ELECTRIC DRIFT CAR
STRADA DC 1/10 4WD ELECTRIC DRIFT CAR
ONE WAY BEARING FOR PULLSTART
ONE WAY BEARING FOR PULLSTART
BULLET ST FLUX 1/10 4WD ELECTRIC STADIUM TRUCK
BULLET ST FLUX 1/10 4WD ELECTRIC STADIUM TRUCK
SPRINT 2 DRIFT 2010 CHEVROLET CAMARO 1/10 4WD ELEC
SPRINT 2 DRIFT 2010 CHEVROLET CAMARO 1/10 4WD ELEC
RUBBER STRAP (BLACK/4pcs)
RUBBER STRAP (BLACK/4pcs)
HB FULLSLOT TIRE (2pcs/Red/2wd Front/ 1/10 Buggy)
HB FULLSLOT TIRE (2pcs/Red/2wd Front/ 1/10 Buggy)
SHOCK SPRING 14.4 X 117 X 1.4MM 26 COILS (BLACK/4P
SHOCK SPRING 14.4 X 117 X 1.4MM 26 COILS (BLACK/4P
PLASTIC PINION GEAR 13 TOOTH 2PCS (ALL ION)
PLASTIC PINION GEAR 13 TOOTH 2PCS (ALL ION)
ION MT 1/18 4WD ELECTRIC MONSTER TRUCK
ION MT 1/18 4WD ELECTRIC MONSTER TRUCK
PRO SILICONE SHOCK OIL 40WT (60CC)
PRO SILICONE SHOCK OIL 40WT (60CC)
CHARGER FOR 6.0V RECEIVER BATTERY (EU ASIA 2PIN/AC
CHARGER FOR 6.0V RECEIVER BATTERY (EU ASIA 2PIN/AC
DOGBONE 89.5MM (2PCS) (STRADA MT AND EVO MT)
DOGBONE 89.5MM (2PCS) (STRADA MT AND EVO MT)
Body Clip
Body Clip
HEAVY WEIGHT GREASE (30000/GEAR DIFF)
HEAVY WEIGHT GREASE (30000/GEAR DIFF)
SATURN MOTOR 27T
SATURN MOTOR 27T
Q32 TROPHY 1/32 2WD ELECTRIC TRUGGY
Q32 TROPHY 1/32 2WD ELECTRIC TRUGGY
PRO SILICONE SHOCK OIL 35wt (60cc)
PRO SILICONE SHOCK OIL 35wt (60cc)
SERVO ARM (2 )
SERVO ARM (2 )
Stone Fuel Filter (L)/Gunmetal
Stone Fuel Filter (L)/Gunmetal
Screw Set (28Pcs)
Screw Set (28Pcs)
HPI Ultra-CA Tyre Glue (20g)
HPI Ultra-CA Tyre Glue (20g)
Front Hub Carriers (10Degrees)
Front Hub Carriers (10Degrees)
STEERING ARM L. R
STEERING ARM L. R
HPI Powerfuel 16% 1 Litre
HPI Powerfuel 16% 1 Litre
Screw Set B
Screw Set B
CHARGING CABLE (USB TO Q32)
CHARGING CABLE (USB TO Q32)
Wheel Spacer Set (4pcs)
Wheel Spacer Set (4pcs)
GT 550 MOTOR
GT 550 MOTOR
TE37 WHEEL 26MM WHITE(OMM OFFSET)
TE37 WHEEL 26MM WHITE(OMM OFFSET)
E-FIRESTORM WHEELIE BAR
E-FIRESTORM WHEELIE BAR
FRONT BULKHEAD SET
FRONT BULKHEAD SET
DIFF. GEAR SET (ALL ION)
DIFF. GEAR SET (ALL ION)
UPRIGHT SET FRONT/REAR
UPRIGHT SET FRONT/REAR
RC car Pearl Black 935
RC car Pearl Black 935
Flange Pipe (4pcs)
Flange Pipe (4pcs)
STEERING LINK SET (ALL ION)
STEERING LINK SET (ALL ION)
BULLET NITRO AIR FILTER FOAM ELEMENTS (PR)
BULLET NITRO AIR FILTER FOAM ELEMENTS (PR)
Motor Mount Trophy Flux Series (Orange)
Motor Mount Trophy Flux Series (Orange)
CAP HEAD SCREW M3 X 10MM (6PCS)
CAP HEAD SCREW M3 X 10MM (6PCS)
COMPOSITE DIFF. OUTDRIVES 2PCS (ALL ION)
COMPOSITE DIFF. OUTDRIVES 2PCS (ALL ION)
FIREBOLT 15T MOTOR (540 TYPE)
FIREBOLT 15T MOTOR (540 TYPE)
19T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
19T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
Suspension Upper Arm Linkages (2Pcs) (Strada TC/DC
Suspension Upper Arm Linkages (2Pcs) (Strada TC/DC
Universal Centre Driveshaft 2pcs (Scout RC)
Universal Centre Driveshaft 2pcs (Scout RC)
BODY CLIP 8MM (10 PCS)
BODY CLIP 8MM (10 PCS)
15T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
15T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
COMPOSITE TOP DECK & SHOCK TOWERS (XT/XB/MT/SC/RX)
COMPOSITE TOP DECK & SHOCK TOWERS (XT/XB/MT/SC/RX)
COMPLETE SHOCK ABSORBER 2PCS (ALL ION)
COMPLETE SHOCK ABSORBER 2PCS (ALL ION)
17T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
17T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
SPUR GEAR 84 TOOTH (48 PITCH)
SPUR GEAR 84 TOOTH (48 PITCH)
48T Spur Gear 0.8 Module (ALL Strada EVO )
48T Spur Gear 0.8 Module (ALL Strada EVO )
TP. BINDER HEAD SCREW M3 X 10MM (10PCS)
TP. BINDER HEAD SCREW M3 X 10MM (10PCS)
E-CLIP SET (12PCS) (ALL STRADA AND EVO)
E-CLIP SET (12PCS) (ALL STRADA AND EVO)
STEERING HUBS (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
STEERING HUBS (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
Steering Link (Strada EVO XB/XT)
Steering Link (Strada EVO XB/XT)
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu SUSPENSION ARM FR OR RR 2PCS (ALL ION)
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska