Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » MAVERICK » MV28018 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
Steering Arms 7075 Trophy Series (Black)
Steering Arms 7075 Trophy Series (Black)
226,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
COMPOSITE DIFF. OUTDRIVES 2PCS (ALL ION)
[MV28018]
27,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: piątek, 02 czerwiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
RS4 SPORT 3 2015 FORD MUSTANG SPEC-5 1/10 ELECTRIC
RS4 SPORT 3 2015 FORD MUSTANG SPEC-5 1/10 ELECTRIC
ALUMINUM C HUB SET (HARD ANODIZED)
ALUMINUM C HUB SET (HARD ANODIZED)
Shock Shaft 3x52mm (Pr)
Shock Shaft 3x52mm (Pr)
CAP HEAD SCREW M3.5x14mm (8pcs)
CAP HEAD SCREW M3.5x14mm (8pcs)
SHREDDER TYRE FOR TRUGGY
SHREDDER TYRE FOR TRUGGY
PLAZMA 6.0V 1200MAH NI-MH MICRO BATTERY PACK
PLAZMA 6.0V 1200MAH NI-MH MICRO BATTERY PACK
AXLE (STRADA TC.DC.XB.XT & MT)
AXLE (STRADA TC.DC.XB.XT & MT)
MOUNT SET (MICRO RS4)
MOUNT SET (MICRO RS4)
INSERT FOR SHREDDER TYRE
INSERT FOR SHREDDER TYRE
CAP HEAD SCREW M2.6 X 8MM (12PCS)
CAP HEAD SCREW M2.6 X 8MM (12PCS)
RACING FUEL TANK (160CC/NO PRIMER)
RACING FUEL TANK (160CC/NO PRIMER)
7 SPOKE BLACK CHROME TROPHY TRUGGY WHEEL
7 SPOKE BLACK CHROME TROPHY TRUGGY WHEEL
HPI Ultra-CA Tyre Glue (20g)
HPI Ultra-CA Tyre Glue (20g)
SPUR GEAR 47 TOOTH (1M)
SPUR GEAR 47 TOOTH (1M)
HPI RF-40 RECEIVER (2.4GHZ/3CH)
HPI RF-40 RECEIVER (2.4GHZ/3CH)
Universal Joint Cup (2Pcs) (ALL Strada and EVO)
Universal Joint Cup (2Pcs) (ALL Strada and EVO)
MM - 28 370 Motor
MM - 28 370 Motor
STRADA DC 1/10 4WD ELECTRIC DRIFT CAR
STRADA DC 1/10 4WD ELECTRIC DRIFT CAR
STEERING HUB (L&R)
STEERING HUB (L&R)
Diff Case Gasket (3pcs)
Diff Case Gasket (3pcs)
Front Suspension Arm Holder (ALL Strada and EVO)
Front Suspension Arm Holder (ALL Strada and EVO)
HPI SF-10 SERIES SERVO GEAR SET
HPI SF-10 SERIES SERVO GEAR SET
RC car White 710 400ml
RC car White 710 400ml
RC car Fluo Green 1008
RC car Fluo Green 1008
RACING CLUTCH BELL 15 TOOTH (1M)
RACING CLUTCH BELL 15 TOOTH (1M)
ADJUSTABLE UPPER ARM SET
ADJUSTABLE UPPER ARM SET
Countersunk Cross Head Self-Tapping Screw M3x10mm
Countersunk Cross Head Self-Tapping Screw M3x10mm
SHAPED EXHAUST GASKET (21 SIZE/2PCS) BLACK
SHAPED EXHAUST GASKET (21 SIZE/2PCS) BLACK
FORD FOCUS WRC BODY (200MM)
FORD FOCUS WRC BODY (200MM)
RC car Fluo Yellow 1007
RC car Fluo Yellow 1007
TEFLON CLUTCH SHOE/SPRING SET (3PCS/EACH)
TEFLON CLUTCH SHOE/SPRING SET (3PCS/EACH)
Cup Joint (F) 4.5x18.5mm
Cup Joint (F) 4.5x18.5mm
Round Head Self-Tapping Screw M3x10mm (10Pcs)
Round Head Self-Tapping Screw M3x10mm (10Pcs)
SUSPENSION REINFORCEMENT BRACE (2PCS) (ALL STRADA
SUSPENSION REINFORCEMENT BRACE (2PCS) (ALL STRADA
GRUB SCREW M3X12MM (10 PCS)
GRUB SCREW M3X12MM (10 PCS)
RC car Fluo Red 1005
RC car Fluo Red 1005
RALLY TIRE M COMPOUND
RALLY TIRE M COMPOUND
Suspension Holder Std.
Suspension Holder Std.
FRONT SHOCK PLATE (STRADA XB/XT/SC AND EVO XB/XT/S
FRONT SHOCK PLATE (STRADA XB/XT/SC AND EVO XB/XT/S
Body Mount Set
Body Mount Set
Diff Shaft 5x23.5mm (Pr)
Diff Shaft 5x23.5mm (Pr)
Front Stabilizer Set
Front Stabilizer Set
TP. FLAT HEAD SCREW M3X18MM (10PCS)
TP. FLAT HEAD SCREW M3X18MM (10PCS)
DIFF. GEAR SET (ALL ION)
DIFF. GEAR SET (ALL ION)
STRADA XT 1/10 ELECTRIC TRUGGY
STRADA XT 1/10 ELECTRIC TRUGGY
UPPER ARM SET
UPPER ARM SET
ION DT 1/18 4WD ELECTRIC DESERT TRUCK
ION DT 1/18 4WD ELECTRIC DESERT TRUCK
ARM BRACE A (41x3mm)
ARM BRACE A (41x3mm)
SPUR GEAR 45 TOOTH 1PC (ALL ION)
SPUR GEAR 45 TOOTH 1PC (ALL ION)
SLIPPER NUT 10mm/SPRING SET
SLIPPER NUT 10mm/SPRING SET
SHAFT 3 X 60MM (SILVER/2PCS)
SHAFT 3 X 60MM (SILVER/2PCS)
STEERING ARMS 2PCS (ALL ION)
STEERING ARMS 2PCS (ALL ION)
SILICON O-RING P-3 (RED) (5 PCS)
SILICON O-RING P-3 (RED) (5 PCS)
STEERING LINK SET (ALL ION)
STEERING LINK SET (ALL ION)
ANTENNA PIPE SET
ANTENNA PIPE SET
FRONT UPRIGHT SET
FRONT UPRIGHT SET
Flange Pipe (4pcs)
Flange Pipe (4pcs)
Axle 5x40mm (Pr)
Axle 5x40mm (Pr)
FRONT SUSPENSION ARM SET
FRONT SUSPENSION ARM SET
UPRIGHT SET FRONT/REAR
UPRIGHT SET FRONT/REAR
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu COMPOSITE DIFF. OUTDRIVES 2PCS (ALL ION)
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska