Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » MAVERICK » MV28017 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
CRAWLER KING FORD F150 SV RAPTOR 1/10 4WD ELECTRIC CRAWLER
CRAWLER KING FORD F150 SV RAPTOR 1/10 4WD ELECTRIC CRAWLER
1104,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
STEERING LINK SET (ALL ION)
[MV28017]
27,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: piątek, 02 czerwiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Bullet ST Wheels Black Chrome (Pr)
Bullet ST Wheels Black Chrome (Pr)
REAR HUB CARRIER 2PCS (ALL ION)
REAR HUB CARRIER 2PCS (ALL ION)
BODY PIN (6MM/SILVER/MEDIUM/20PCS)
BODY PIN (6MM/SILVER/MEDIUM/20PCS)
EXHAUST MANIFOLD SPRING 3.2X75X0.7MM X 56 (2PCS)
EXHAUST MANIFOLD SPRING 3.2X75X0.7MM X 56 (2PCS)
TURNBUCKLE 4-40X24MM
TURNBUCKLE 4-40X24MM
STRADA RX 1/10 4WD ELECTRIC RALLY CAR
STRADA RX 1/10 4WD ELECTRIC RALLY CAR
SHOCK ABSORBERS (2PCS) (STRADA EVO XB/XT/SC)
SHOCK ABSORBERS (2PCS) (STRADA EVO XB/XT/SC)
BATTERY HOLDER SET (FOR STICK & SADDLE/SPRINT)
BATTERY HOLDER SET (FOR STICK & SADDLE/SPRINT)
JUMPSHOT MT 1/10 2WD ELECTRIC MONSTER TRUCK
JUMPSHOT MT 1/10 2WD ELECTRIC MONSTER TRUCK
HPI SF-20 SERVO GEAR SET
HPI SF-20 SERVO GEAR SET
SPRING WASHER 3x6mm (20pcs)
SPRING WASHER 3x6mm (20pcs)
Differential Case
Differential Case
CENTRE DRIVESHAFT (ALL ION)
CENTRE DRIVESHAFT (ALL ION)
REAR WHEEL HUB (L. R)
REAR WHEEL HUB (L. R)
LOCK NUT M3 (10 PCS)
LOCK NUT M3 (10 PCS)
ANTENNA PIPE SET
ANTENNA PIPE SET
ARM BRACE A (41x3mm)
ARM BRACE A (41x3mm)
COMPOSITE DIFF. OUTDRIVES 2PCS (ALL ION)
COMPOSITE DIFF. OUTDRIVES 2PCS (ALL ION)
SLIPPER NUT 10mm/SPRING SET
SLIPPER NUT 10mm/SPRING SET
SHAFT 3 X 60MM (SILVER/2PCS)
SHAFT 3 X 60MM (SILVER/2PCS)
SPUR GEAR 45 TOOTH 1PC (ALL ION)
SPUR GEAR 45 TOOTH 1PC (ALL ION)
SILICON O-RING P-3 (RED) (5 PCS)
SILICON O-RING P-3 (RED) (5 PCS)
STEERING ARMS 2PCS (ALL ION)
STEERING ARMS 2PCS (ALL ION)
BULLET NITRO AIR FILTER FOAM ELEMENTS (PR)
BULLET NITRO AIR FILTER FOAM ELEMENTS (PR)
CAP HEAD SCREW M3 X 10MM (6PCS)
CAP HEAD SCREW M3 X 10MM (6PCS)
SUSPENSION ARM FR OR RR 2PCS (ALL ION)
SUSPENSION ARM FR OR RR 2PCS (ALL ION)
RC car Pearl Black 935
RC car Pearl Black 935
DIFF. GEAR SET (ALL ION)
DIFF. GEAR SET (ALL ION)
Flange Pipe (4pcs)
Flange Pipe (4pcs)
SHOCK CAP SET
SHOCK CAP SET
DRIVE SHAFT SET
DRIVE SHAFT SET
HPI RM-18 21 TURN MOTOR (RECON)
HPI RM-18 21 TURN MOTOR (RECON)
PULLSTART SHAFT HOLDER (ASSEMBLED) ONE-WAY BEARING
PULLSTART SHAFT HOLDER (ASSEMBLED) ONE-WAY BEARING
SHOCK ABSORBER (2PCS) (STRADA MT AND EVO MT)
SHOCK ABSORBER (2PCS) (STRADA MT AND EVO MT)
FLUX VAPOR PRO WATERPROOF SPEED CONTROL
FLUX VAPOR PRO WATERPROOF SPEED CONTROL
Universal Centre Driveshaft 2pcs (Scout RC)
Universal Centre Driveshaft 2pcs (Scout RC)
HPI D-BOX 2 ADJUSTABLE STABILITY CONTROL SYSTEM
HPI D-BOX 2 ADJUSTABLE STABILITY CONTROL SYSTEM
CENTER UNIVERSAL DRIVE SHAFT SET (FRONT/REAR)
CENTER UNIVERSAL DRIVE SHAFT SET (FRONT/REAR)
TP. FLAT HEAD SCREW M2.6X12MM (12PCS)
TP. FLAT HEAD SCREW M2.6X12MM (12PCS)
BRAKE PLATE (2pcs)
BRAKE PLATE (2pcs)
BATTERY COVER/RECEIVER CASE SET
BATTERY COVER/RECEIVER CASE SET
GEAR DIFF BEVEL GEAR SET 10T/16T
GEAR DIFF BEVEL GEAR SET 10T/16T
FLAT HEAD SCREW M3X10MM(HEX SOCKET/10PCS)
FLAT HEAD SCREW M3X10MM(HEX SOCKET/10PCS)
BUTTON HEAD SCREW M3X10MM (HEX SOCKET/10 PCS)
BUTTON HEAD SCREW M3X10MM (HEX SOCKET/10 PCS)
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
SHAPED EXHAUST GASKET (BLACK/2PCS)
SHAPED EXHAUST GASKET (BLACK/2PCS)
BUTTON HEAD SCREW M5x20mm (HEX SOCKET/6pcs)
BUTTON HEAD SCREW M5x20mm (HEX SOCKET/6pcs)
STEEL STEERING TURNBUCKLE SET
STEEL STEERING TURNBUCKLE SET
DRIVE GEAR 49T
DRIVE GEAR 49T
PINION GEAR 28 TOOTH (0.6M)
PINION GEAR 28 TOOTH (0.6M)
BATTERY PACK 7.2V 1100MAH
BATTERY PACK 7.2V 1100MAH
GEAR BOX SET
GEAR BOX SET
FRONT SUSPENSION HOLDER 7075 TROPHY (ORANGE)
FRONT SUSPENSION HOLDER 7075 TROPHY (ORANGE)
BAJA SHOCK OIL 5W (100CC)
BAJA SHOCK OIL 5W (100CC)
ROTO START BACK PLATE 14MM HEX UNIT (F/G SERIES)
ROTO START BACK PLATE 14MM HEX UNIT (F/G SERIES)
Motor Mount Trophy Flux Series (Orange)
Motor Mount Trophy Flux Series (Orange)
LED BATTERY LEVEL INDICATOR
LED BATTERY LEVEL INDICATOR
BATTERY HOLDER SET
BATTERY HOLDER SET
FLUX EMH-3S BRUSHLESS ESC
FLUX EMH-3S BRUSHLESS ESC
MOUNTED GOLIATH TIRE 178X97MM ON TREMOR WHEEL CHRO
MOUNTED GOLIATH TIRE 178X97MM ON TREMOR WHEEL CHRO
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu STEERING LINK SET (ALL ION)
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska