Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » HPI RACING » 106730 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
STRADA SC 1/10 4WD ELECTRIC SHORT COURSE TRUCK
STRADA SC 1/10 4WD ELECTRIC SHORT COURSE TRUCK
621,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
CENTER UNIVERSAL DRIVE SHAFT SET (FRONT/REAR)
[106730]
136,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: niedziela, 23 lipiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
SPLIT 6 WHEEL 26MM BLACK
SPLIT 6 WHEEL 26MM BLACK
PINION GEAR 12 TOOTH (1M / 3MM SHAFT)
PINION GEAR 12 TOOTH (1M / 3MM SHAFT)
SPUR GEAR MOUNT SET
SPUR GEAR MOUNT SET
Rod End Set
Rod End Set
YOKOHAMA GEOLANDAR M/T TIRE S COMPOUND
YOKOHAMA GEOLANDAR M/T TIRE S COMPOUND
TE37 WHEEL 26MM WHITE (6MM OFFSET)
TE37 WHEEL 26MM WHITE (6MM OFFSET)
DISH WHEEL BLACK (2.2IN/2PCS)
DISH WHEEL BLACK (2.2IN/2PCS)
WARLOCK WHEEL WHITE (2.2IN/2PCS)
WARLOCK WHEEL WHITE (2.2IN/2PCS)
BULLET ST FLUX 1/10 4WD ELECTRIC STADIUM TRUCK
BULLET ST FLUX 1/10 4WD ELECTRIC STADIUM TRUCK
FLAT HEAD SCREW M3X12MM (HEX SOCKET/10PCS)
FLAT HEAD SCREW M3X12MM (HEX SOCKET/10PCS)
SPLIT 6 WHEEL 26MM CHROME
SPLIT 6 WHEEL 26MM CHROME
TE37 WHEEL 26MM WHITE(3MM OFFSET)
TE37 WHEEL 26MM WHITE(3MM OFFSET)
PIN 1.65x10mm (10pcs)
PIN 1.65x10mm (10pcs)
CENTER SHAFT 5x54mm
CENTER SHAFT 5x54mm
PINION GEAR 34 TOOTH (48DP)
PINION GEAR 34 TOOTH (48DP)
SUBARU IMPREZA WRC 98 BODY (190MM)
SUBARU IMPREZA WRC 98 BODY (190MM)
Diff. Shaft Set
Diff. Shaft Set
SHOCK SHAFT (3x57.5mm /2pcs)
SHOCK SHAFT (3x57.5mm /2pcs)
WARLOCK WHEEL BLACK CHROME (2.2IN/2PCS)
WARLOCK WHEEL BLACK CHROME (2.2IN/2PCS)
WORK XSA 02C WHEEL 26mm CHROME/BLACK (3mm OFFSET)
WORK XSA 02C WHEEL 26mm CHROME/BLACK (3mm OFFSET)
BALL BEARING 5 x 11 x 4mm ZZ (2 pcs)
BALL BEARING 5 x 11 x 4mm ZZ (2 pcs)
DIFF CASE WASHER 0.7MM (6PCS)
DIFF CASE WASHER 0.7MM (6PCS)
FRONT SUSPENSION ARM SET
FRONT SUSPENSION ARM SET
SPUR GEAR 88 TOOTH (48 PITCH)
SPUR GEAR 88 TOOTH (48 PITCH)
HEAVY DUTY GREASE (10G)
HEAVY DUTY GREASE (10G)
HPI FUEL BOTTLE 500cc
HPI FUEL BOTTLE 500cc
STEERING LINK SET (ALL ION)
STEERING LINK SET (ALL ION)
FLUX VAPOR PRO WATERPROOF SPEED CONTROL
FLUX VAPOR PRO WATERPROOF SPEED CONTROL
83mm Center Shaft Front Trophy Flux Series
83mm Center Shaft Front Trophy Flux Series
HPI D-BOX 2 ADJUSTABLE STABILITY CONTROL SYSTEM
HPI D-BOX 2 ADJUSTABLE STABILITY CONTROL SYSTEM
BRAKE PLATE (2pcs)
BRAKE PLATE (2pcs)
TP. FLAT HEAD SCREW M2.6X12MM (12PCS)
TP. FLAT HEAD SCREW M2.6X12MM (12PCS)
HPI RM-18 21 TURN MOTOR (RECON)
HPI RM-18 21 TURN MOTOR (RECON)
BATTERY COVER/RECEIVER CASE SET
BATTERY COVER/RECEIVER CASE SET
GEAR DIFF BEVEL GEAR SET 10T/16T
GEAR DIFF BEVEL GEAR SET 10T/16T
SHOCK ABSORBER (2PCS) (STRADA MT AND EVO MT)
SHOCK ABSORBER (2PCS) (STRADA MT AND EVO MT)
FLAT HEAD SCREW M3X10MM(HEX SOCKET/10PCS)
FLAT HEAD SCREW M3X10MM(HEX SOCKET/10PCS)
BUTTON HEAD SCREW M3X10MM (HEX SOCKET/10 PCS)
BUTTON HEAD SCREW M3X10MM (HEX SOCKET/10 PCS)
Universal Centre Driveshaft 2pcs (Scout RC)
Universal Centre Driveshaft 2pcs (Scout RC)
SHAPED EXHAUST GASKET (BLACK/2PCS)
SHAPED EXHAUST GASKET (BLACK/2PCS)
DRIVE GEAR 49T
DRIVE GEAR 49T
STEEL STEERING TURNBUCKLE SET
STEEL STEERING TURNBUCKLE SET
BATTERY PACK 7.2V 1100MAH
BATTERY PACK 7.2V 1100MAH
PINION GEAR 28 TOOTH (0.6M)
PINION GEAR 28 TOOTH (0.6M)
GEAR BOX SET
GEAR BOX SET
FRONT SUSPENSION HOLDER 7075 TROPHY (ORANGE)
FRONT SUSPENSION HOLDER 7075 TROPHY (ORANGE)
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
BAJA SHOCK OIL 5W (100CC)
BAJA SHOCK OIL 5W (100CC)
ROTO START BACK PLATE 14MM HEX UNIT (F/G SERIES)
ROTO START BACK PLATE 14MM HEX UNIT (F/G SERIES)
BUTTON HEAD SCREW M5x20mm (HEX SOCKET/6pcs)
BUTTON HEAD SCREW M5x20mm (HEX SOCKET/6pcs)
LED BATTERY LEVEL INDICATOR
LED BATTERY LEVEL INDICATOR
MOUNTED GOLIATH TIRE 178X97MM ON TREMOR WHEEL CHRO
MOUNTED GOLIATH TIRE 178X97MM ON TREMOR WHEEL CHRO
FLUX EMH-3S BRUSHLESS ESC
FLUX EMH-3S BRUSHLESS ESC
CRAWLER MOTOR 55T
CRAWLER MOTOR 55T
FOAM SPACER 7x2.5mm (8pcs)
FOAM SPACER 7x2.5mm (8pcs)
Slipper Clutch Pad (2pcs)
Slipper Clutch Pad (2pcs)
FRONT BRACE
FRONT BRACE
Motor Mount Trophy Flux Series (Orange)
Motor Mount Trophy Flux Series (Orange)
SHOCK CAP SET
SHOCK CAP SET
DRIVE SHAFT SET
DRIVE SHAFT SET
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu CENTER UNIVERSAL DRIVE SHAFT SET (FRONT/REAR)
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska