Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » HPI RACING » 105811 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
DRIVE SHAFT 83MM (2PCS)
DRIVE SHAFT 83MM (2PCS)
47,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
DRIVE GEAR 49T
[105811]
16,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: sobota, 18 marzec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
15T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
15T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
REAR WHEEL HUB (L. R)
REAR WHEEL HUB (L. R)
21T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
21T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
IDLER GEAR 32T-60T
IDLER GEAR 32T-60T
HPI NITRO STARTER PACK (EU-USA-UK-ASIA/AUS)
HPI NITRO STARTER PACK (EU-USA-UK-ASIA/AUS)
SLIPPER CLUTCH PLATE/PAD SET
SLIPPER CLUTCH PLATE/PAD SET
HPI PLAZMA 7.2V 4300MAH NIMH STICK PACK RE-CHARGEA
HPI PLAZMA 7.2V 4300MAH NIMH STICK PACK RE-CHARGEA
SHAPED EXHAUST GASKET (21 SIZE)
SHAPED EXHAUST GASKET (21 SIZE)
HPI PLAZMA 6.0V 1600MAH NIMH RECEIVER PACK RE-CHAR
HPI PLAZMA 6.0V 1600MAH NIMH RECEIVER PACK RE-CHAR
54T Spur Gear MT/ST
54T Spur Gear MT/ST
UNIVERSAL JOINT REBUILD KIT
UNIVERSAL JOINT REBUILD KIT
Front Lower Suspension Arm (2pcs) (Strada XT/MT an
Front Lower Suspension Arm (2pcs) (Strada XT/MT an
Front Hub Carriers (10Degrees)
Front Hub Carriers (10Degrees)
19T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
19T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
TP. BINDER HEAD SCREW M3 X 15MM (10PCS)
TP. BINDER HEAD SCREW M3 X 15MM (10PCS)
RUBBER STRAP (BLACK/4pcs)
RUBBER STRAP (BLACK/4pcs)
2PCS RACING CLUTCH SHOE
2PCS RACING CLUTCH SHOE
PINION GEAR 25 TOOTH (48DP)
PINION GEAR 25 TOOTH (48DP)
TE37 WHEEL 26mm BRONZE (6mm OFFSET)
TE37 WHEEL 26mm BRONZE (6mm OFFSET)
40T Diff. Gear
40T Diff. Gear
MOUNTED SAND BUSTER PADDLE TIRE M COMPOUND
MOUNTED SAND BUSTER PADDLE TIRE M COMPOUND
SERVO SAVER SET (BODY/HONE)
SERVO SAVER SET (BODY/HONE)
RC car Fluo Blue 1014
RC car Fluo Blue 1014
CAP HEAD SCREW M4 X 8MM (6PCS)
CAP HEAD SCREW M4 X 8MM (6PCS)
E-CLIPS E2MM (20 PCS)
E-CLIPS E2MM (20 PCS)
RC car Fluo Ruby Red 1010
RC car Fluo Ruby Red 1010
CENTRE DOGBONE (STRADA XB/XT/MT/SC AND EVO XB/XT/M
CENTRE DOGBONE (STRADA XB/XT/MT/SC AND EVO XB/XT/M
SILICON O-RING P-3 (RED) (5 PCS)
SILICON O-RING P-3 (RED) (5 PCS)
13T Input Gear
13T Input Gear
PINION GEAR 21 TOOTH (48DP)
PINION GEAR 21 TOOTH (48DP)
90T SPUR GEAR (48P)
90T SPUR GEAR (48P)
PIRELLI T RALLY TIRE 26mm S COMPOUND (2pcs)
PIRELLI T RALLY TIRE 26mm S COMPOUND (2pcs)
CENTER SHAFT PIN 2X9.8MM (10PCS)
CENTER SHAFT PIN 2X9.8MM (10PCS)
HINGE PIN SET
HINGE PIN SET
PIN 2X10 (10 )
PIN 2X10 (10 )
BULKHEAD LOWER PLATE 2.5MM (PURPLE)
BULKHEAD LOWER PLATE 2.5MM (PURPLE)
RC car Aprillia Green 944
RC car Aprillia Green 944
SPUR GEAR 87 TOOTH (48 PITCH)
SPUR GEAR 87 TOOTH (48 PITCH)
CENTER DOGBONE 6 X 60MM (NITRO 3)
CENTER DOGBONE 6 X 60MM (NITRO 3)
SHAPED EXHAUST GASKET (BLACK/2PCS)
SHAPED EXHAUST GASKET (BLACK/2PCS)
Universal Centre Driveshaft 2pcs (Scout RC)
Universal Centre Driveshaft 2pcs (Scout RC)
STEEL STEERING TURNBUCKLE SET
STEEL STEERING TURNBUCKLE SET
CENTER UNIVERSAL DRIVE SHAFT SET (FRONT/REAR)
CENTER UNIVERSAL DRIVE SHAFT SET (FRONT/REAR)
PINION GEAR 28 TOOTH (0.6M)
PINION GEAR 28 TOOTH (0.6M)
BATTERY PACK 7.2V 1100MAH
BATTERY PACK 7.2V 1100MAH
GEAR BOX SET
GEAR BOX SET
FRONT SUSPENSION HOLDER 7075 TROPHY (ORANGE)
FRONT SUSPENSION HOLDER 7075 TROPHY (ORANGE)
FLAT HEAD SCREW M3X10MM(HEX SOCKET/10PCS)
FLAT HEAD SCREW M3X10MM(HEX SOCKET/10PCS)
ROTO START BACK PLATE 14MM HEX UNIT (F/G SERIES)
ROTO START BACK PLATE 14MM HEX UNIT (F/G SERIES)
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
LED BATTERY LEVEL INDICATOR
LED BATTERY LEVEL INDICATOR
BUTTON HEAD SCREW M5x20mm (HEX SOCKET/6pcs)
BUTTON HEAD SCREW M5x20mm (HEX SOCKET/6pcs)
FLUX EMH-3S BRUSHLESS ESC
FLUX EMH-3S BRUSHLESS ESC
MOUNTED GOLIATH TIRE 178X97MM ON TREMOR WHEEL CHRO
MOUNTED GOLIATH TIRE 178X97MM ON TREMOR WHEEL CHRO
FOAM SPACER 7x2.5mm (8pcs)
FOAM SPACER 7x2.5mm (8pcs)
CRAWLER MOTOR 55T
CRAWLER MOTOR 55T
Slipper Clutch Pad (2pcs)
Slipper Clutch Pad (2pcs)
FRONT BRACE
FRONT BRACE
BAJA SHOCK OIL 5W (100CC)
BAJA SHOCK OIL 5W (100CC)
DRIVE SHAFT SET
DRIVE SHAFT SET
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu DRIVE GEAR 49T
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska