Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » KAROSERIE RC » Akcesoria Karoserii » MV22029 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
  1:10 off-road terenowe
  1:10 on-road wyscigowe
  1:12 on-road wyscigowe
  1:18 Micro
  1:5 off-road terenowe
  1:8 off-road terenowe
  1:8 on-road wyscigowe
  Akcesoria Karoserii
  Super Size Karoserie
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
STRADA RED DT 1/10 4WD ELECTRIC DESERT TRUCK
STRADA RED DT 1/10 4WD ELECTRIC DESERT TRUCK
925,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
BODY CLIPS (8PCS) (ALL STRADA AND EVO)
[MV22029]
20,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: piątek, 02 czerwiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
PRO THREAD LOCK (RED/3cc)
PRO THREAD LOCK (RED/3cc)
Motor Pinion Gear 19T (0.6 Module)
Motor Pinion Gear 19T (0.6 Module)
MOUNTED X PATTERN TYRE D COMPOUND ON TE37 6MM OFFS
MOUNTED X PATTERN TYRE D COMPOUND ON TE37 6MM OFFS
SPRINT PULLEY SET (15T X 2)
SPRINT PULLEY SET (15T X 2)
MOTOR
MOTOR
Rear Chassis Brace Trophy Truggy (Orange)
Rear Chassis Brace Trophy Truggy (Orange)
STRADA RED XB 1/10 4WD ELECTRIC BUGGY
STRADA RED XB 1/10 4WD ELECTRIC BUGGY
MM-25 540 14t Motor (Scout RC)
MM-25 540 14t Motor (Scout RC)
MSC-30BR-WP BRUSHED SPEED CONTROLLER
MSC-30BR-WP BRUSHED SPEED CONTROLLER
Wtyk + gniazdo DEAN (komplet)
Wtyk + gniazdo DEAN (komplet)
BODY CLIP (8MM/BLACK/20PCS)
BODY CLIP (8MM/BLACK/20PCS)
CROSS WRENCH (SMALL)
CROSS WRENCH (SMALL)
TP. FLAT HEAD SCREW M3X12MM (10PCS)
TP. FLAT HEAD SCREW M3X12MM (10PCS)
BALL BEARING 5X10X4MM (2PCS)
BALL BEARING 5X10X4MM (2PCS)
BRAKE CAM AND PISTON SET
BRAKE CAM AND PISTON SET
TE37 WHEEL 26MM WHITE(OMM OFFSET)
TE37 WHEEL 26MM WHITE(OMM OFFSET)
TP BINDER HEAD SCREW M4X10MM (6PCS)
TP BINDER HEAD SCREW M4X10MM (6PCS)
E-CLIP E3MM (10 PCS)
E-CLIP E3MM (10 PCS)
SCREW SHAFT M4X2.5X12MM (BLACK/6PCS)
SCREW SHAFT M4X2.5X12MM (BLACK/6PCS)
CHARGING CABLE (USB TO Q32)
CHARGING CABLE (USB TO Q32)
TOP SHAFT 5x48mm
TOP SHAFT 5x48mm
TP. BINDER HEAD SCREW M3 X 10MM (10PCS)
TP. BINDER HEAD SCREW M3 X 10MM (10PCS)
SILICONE EXHAUST COUPLING 15X25X40MM (BLACK)
SILICONE EXHAUST COUPLING 15X25X40MM (BLACK)
FUEL BOTTLE (250CC)
FUEL BOTTLE (250CC)
E CLIP E2.5MM (20PCS)
E CLIP E2.5MM (20PCS)
Front Suspension Arm Holder (ALL Strada and EVO)
Front Suspension Arm Holder (ALL Strada and EVO)
WHEEL HEX. (8PCS) (STRADA TC.DC.XB.XT & MT)
WHEEL HEX. (8PCS) (STRADA TC.DC.XB.XT & MT)
Chassis Brace Set
Chassis Brace Set
Turnbuckle M3.5x53mm (Pr)
Turnbuckle M3.5x53mm (Pr)
PIN 2X10 (10 )
PIN 2X10 (10 )
Round Head Screw M2x10 (10 )
Round Head Screw M2x10 (10 )
Suspension Arm Set
Suspension Arm Set
Countersunk Cross Head Self-Tapping Screw M3x10mm
Countersunk Cross Head Self-Tapping Screw M3x10mm
BALL 5.8 X 6MM(4PCS)
BALL 5.8 X 6MM(4PCS)
STRADA RED MT 1/10 4WD ELECTRIC MONSTER TRUCK
STRADA RED MT 1/10 4WD ELECTRIC MONSTER TRUCK
Steering Post Assembly (ALL Strada and EVO)
Steering Post Assembly (ALL Strada and EVO)
Steering Assembly (ALL Strada and EVO)
Steering Assembly (ALL Strada and EVO)
BINDER HEAD SCREW M3 X 8MM (10 PCS)
BINDER HEAD SCREW M3 X 8MM (10 PCS)
HPI PLAZMA 7.4V 4000MAH 20C LIPO ROUND CASE STICK
HPI PLAZMA 7.4V 4000MAH 20C LIPO ROUND CASE STICK
13T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
13T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
DIFF SHAFT 10x23mm (2pcs)
DIFF SHAFT 10x23mm (2pcs)
WHEEL ADAPTER (4PCS HEX/PIN & NUT/SPRINT)
WHEEL ADAPTER (4PCS HEX/PIN & NUT/SPRINT)
Drive shaft 6x84mm (pair)
Drive shaft 6x84mm (pair)
STRADA MT 1/10 ELECTRIC MONSTER TRUCK
STRADA MT 1/10 ELECTRIC MONSTER TRUCK
SPRING WASHER 3x6mm (20pcs)
SPRING WASHER 3x6mm (20pcs)
REAR WHEEL WITH TYRE (2PCS) (STRADA EVO XB)
REAR WHEEL WITH TYRE (2PCS) (STRADA EVO XB)
RADIO TRAY(RX+BATTERY).RADIO TRAY LID(BATTERY) BUL
RADIO TRAY(RX+BATTERY).RADIO TRAY LID(BATTERY) BUL
SUSPENSION ARM SET
SUSPENSION ARM SET
E-CLIPS E2MM (20 PCS)
E-CLIPS E2MM (20 PCS)
Front Lower Suspension Arm (Strada XB/SC and EVO X
Front Lower Suspension Arm (Strada XB/SC and EVO X
Nickel bars on a reel for SC cells
Nickel bars on a reel for SC cells
Steering Nut 3mm (4pcs)
Steering Nut 3mm (4pcs)
EXHAUST MANIFOLD SPRING 3.2X75X0.7MM X 56 (2PCS)
EXHAUST MANIFOLD SPRING 3.2X75X0.7MM X 56 (2PCS)
STEEL STEERING TURNBUCKLE SET
STEEL STEERING TURNBUCKLE SET
Rear Upright With Set Screws (2Pcs) (ALL Strada an
Rear Upright With Set Screws (2Pcs) (ALL Strada an
Servo Saver
Servo Saver
HEAVY DUTY SPUR GEAR 47 TOOTH
HEAVY DUTY SPUR GEAR 47 TOOTH
SET SCREW M3 X 3MM (6 PCS)
SET SCREW M3 X 3MM (6 PCS)
Steering Arms 7075 Trophy Series (Black)
Steering Arms 7075 Trophy Series (Black)
UNIVERSAL JOINT FOR LIGHTNING STADIUM 2 PRO
UNIVERSAL JOINT FOR LIGHTNING STADIUM 2 PRO
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu BODY CLIPS (8PCS) (ALL STRADA AND EVO)
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska