Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » MAVERICK » MV22234 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
SPRINT 2 DRIFT NISSAN 350Z 1/10 4WD ELECTRIC CAR
SPRINT 2 DRIFT NISSAN 350Z 1/10 4WD ELECTRIC CAR
1056,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
Motor Gear 21T (0.6 Module)
[MV22234]
20,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: niedziela, 23 lipiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
HPI RACING TEMP GUN
HPI RACING TEMP GUN
Dogbone Fr With Rr 80mm (2Pcs) (Strada XB and EVO
Dogbone Fr With Rr 80mm (2Pcs) (Strada XB and EVO
TROPHY TRUGGY 4.6 1/8 4WD NITRO TRUGGY
TROPHY TRUGGY 4.6 1/8 4WD NITRO TRUGGY
CAP HEAD SCREW M3 X 10MM (6PCS)
CAP HEAD SCREW M3 X 10MM (6PCS)
BODY CLIP (6MM/BLACK/20PCS)
BODY CLIP (6MM/BLACK/20PCS)
E CLIP E2.5MM (20PCS)
E CLIP E2.5MM (20PCS)
Motor Gear 23T (0.6 Module)
Motor Gear 23T (0.6 Module)
HPI PLAZMA 7.2V 4300MAH NIMH STICK PACK RE-CHARGEA
HPI PLAZMA 7.2V 4300MAH NIMH STICK PACK RE-CHARGEA
TROPHY TRUGGY FLUX 1/8 4WD ELECTRIC TRUGGY
TROPHY TRUGGY FLUX 1/8 4WD ELECTRIC TRUGGY
HPI NITRO STARTER PACK (EU-USA-UK-ASIA/AUS)
HPI NITRO STARTER PACK (EU-USA-UK-ASIA/AUS)
21T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
21T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
SC-15WP WATERPROOF ELECTRONIC SPEED CONTROL
SC-15WP WATERPROOF ELECTRONIC SPEED CONTROL
Ball End (L)
Ball End (L)
13T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
13T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
83mm Center Shaft Front Trophy Flux Series
83mm Center Shaft Front Trophy Flux Series
RC car Green 312
RC car Green 312
Pin 1.7x11mm (10pcs)
Pin 1.7x11mm (10pcs)
Motor Gear 17T (0.6 Module)
Motor Gear 17T (0.6 Module)
RC car Black 610 czarny
RC car Black 610 czarny
Flange Pipe (4pcs)
Flange Pipe (4pcs)
RC car Red 110
RC car Red 110
BACK PLATE UNIT FOR NITRO STAR BB SERIES AND FORCE
BACK PLATE UNIT FOR NITRO STAR BB SERIES AND FORCE
PULLSTART ASSEMBLY (WITHOUT ONE WAY BEARING)
PULLSTART ASSEMBLY (WITHOUT ONE WAY BEARING)
SUSPENSION ARM SET
SUSPENSION ARM SET
BODY PIN (6MM/SILVER/MEDIUM/20PCS)
BODY PIN (6MM/SILVER/MEDIUM/20PCS)
Front Roll Bar Set 3mm
Front Roll Bar Set 3mm
DRIVE SHAFT 8x83mm
DRIVE SHAFT 8x83mm
SPUR GEAR 41 TOOTH (SAVAGE 3 SPEED)
SPUR GEAR 41 TOOTH (SAVAGE 3 SPEED)
MOTOR GEAR 14T (0.6 MODULE)
MOTOR GEAR 14T (0.6 MODULE)
17T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
17T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
PINION GEAR 26 TOOTH (0.6M)
PINION GEAR 26 TOOTH (0.6M)
Motor Pinion Gear 19T (0.6 Module)
Motor Pinion Gear 19T (0.6 Module)
BEVEL GEAR 43 TOOTH (1M)
BEVEL GEAR 43 TOOTH (1M)
CASTLE LINK USB PROGRAMMING KIT
CASTLE LINK USB PROGRAMMING KIT
RACING CLUTCH BELL 16 TOOTH (1M)
RACING CLUTCH BELL 16 TOOTH (1M)
FRONT LOWER SUSPENSION ARM (2PCS) (STRADA EVO XT)
FRONT LOWER SUSPENSION ARM (2PCS) (STRADA EVO XT)
SATURN 20T MOTOR (540 TYPE)
SATURN 20T MOTOR (540 TYPE)
MT MESH WHEEL (BLACK)
MT MESH WHEEL (BLACK)
BATTERY COVER POST (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
BATTERY COVER POST (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
Turnbuckle M3.5x53mm (Pr)
Turnbuckle M3.5x53mm (Pr)
CAP HEAD SCREW M4 X 8MM (6PCS)
CAP HEAD SCREW M4 X 8MM (6PCS)
O RING 6X9.5X1.9MM (BLACK/8PCS)
O RING 6X9.5X1.9MM (BLACK/8PCS)
STRADA XT 1/10 ELECTRIC TRUGGY
STRADA XT 1/10 ELECTRIC TRUGGY
HEX WHEEL HUB 17MM (SILVER)
HEX WHEEL HUB 17MM (SILVER)
TE37 WHEEL 26mm BRONZE (6mm OFFSET)
TE37 WHEEL 26mm BRONZE (6mm OFFSET)
HEAVY DUTY SPUR GEAR 47 TOOTH
HEAVY DUTY SPUR GEAR 47 TOOTH
Fr/Rr Dogbone 100mm (2Pcs) (Strada EVO XT )
Fr/Rr Dogbone 100mm (2Pcs) (Strada EVO XT )
AIR CLEANER (12 - 18 SIZE)
AIR CLEANER (12 - 18 SIZE)
FIFTEEN52 TURBOMAC WHEEL BLACK (6PCS)
FIFTEEN52 TURBOMAC WHEEL BLACK (6PCS)
Front Bumper (Strada MT and EVO MT)
Front Bumper (Strada MT and EVO MT)
FRONT UPRIGHT SET
FRONT UPRIGHT SET
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
Diff Case Gasket (3pcs)
Diff Case Gasket (3pcs)
Round Head Screw M3x10mm (6Pcs)
Round Head Screw M3x10mm (6Pcs)
SHAPED EXHAUST GASKET (21 SIZE)
SHAPED EXHAUST GASKET (21 SIZE)
FIREBOLT 15T MOTOR (540 TYPE)
FIREBOLT 15T MOTOR (540 TYPE)
SKID PLATE/BODY MOUNT/SHOCK TOWER SET
SKID PLATE/BODY MOUNT/SHOCK TOWER SET
FRONT BUMPER (STRADA EVO XT)
FRONT BUMPER (STRADA EVO XT)
MOTOR
MOTOR
Lower Wishbone Set (pr)
Lower Wishbone Set (pr)
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu Motor Gear 21T (0.6 Module)
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska