Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » MAVERICK » MV22057 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
STRADA RED SC 1/10 4WD ELECTRIC SC TRUCK
STRADA RED SC 1/10 4WD ELECTRIC SC TRUCK
925,00zł
899,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
Round Head Screw M3x10mm (6Pcs)
[MV22057]
15,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: niedziela, 23 lipiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
RC car Blue 211
RC car Blue 211
BODY CLIP (6MM/BLACK/20PCS)
BODY CLIP (6MM/BLACK/20PCS)
HPI ROTO START 2 SYSTEM (FOR NITRO STAR F SERIES E
HPI ROTO START 2 SYSTEM (FOR NITRO STAR F SERIES E
SLIPPER CLUTCH. WITHOUT SLIPPER CLUTCH PAD
SLIPPER CLUTCH. WITHOUT SLIPPER CLUTCH PAD
Shock Caps For 101090. 101091 and 101185 Trophy Se
Shock Caps For 101090. 101091 and 101185 Trophy Se
MOTOR PLATE
MOTOR PLATE
Drive shaft 6x84mm (pair)
Drive shaft 6x84mm (pair)
Cup Joint (F) 4.5x18.5mm
Cup Joint (F) 4.5x18.5mm
FALKEN AZENIS RT615 T-DRIFT TIRE 26MM (2PCS)
FALKEN AZENIS RT615 T-DRIFT TIRE 26MM (2PCS)
Flange Pipe (4pcs)
Flange Pipe (4pcs)
Front Suspansion Lower Arm Pin Inner (2Pcs) (ALL S
Front Suspansion Lower Arm Pin Inner (2Pcs) (ALL S
RACING CLUTCH BELL 13 TOOTH (1M)
RACING CLUTCH BELL 13 TOOTH (1M)
Suspension Arm Set
Suspension Arm Set
Rear Centre Universal Driveshaft (Trophy 4.6 Trugg
Rear Centre Universal Driveshaft (Trophy 4.6 Trugg
ALUMINUM SHOCK CAP (2PCS)
ALUMINUM SHOCK CAP (2PCS)
MSC-30BR-WP BRUSHED SPEED CONTROLLER
MSC-30BR-WP BRUSHED SPEED CONTROLLER
STEERING HOLDER (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
STEERING HOLDER (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
Button Head Screw M3x12 (8pcs)
Button Head Screw M3x12 (8pcs)
FLANGE LOCK NUT M4 (4 PCS)
FLANGE LOCK NUT M4 (4 PCS)
BINDER HEAD SCREW M3X10MM (6 PCS)
BINDER HEAD SCREW M3X10MM (6 PCS)
STEERING HUBS (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
STEERING HUBS (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
Front Lower Suspension Arm (2pcs) (Strada XT/MT an
Front Lower Suspension Arm (2pcs) (Strada XT/MT an
Steering Assembly (ALL Strada and EVO)
Steering Assembly (ALL Strada and EVO)
WHEEL HEX. (8PCS) (STRADA TC.DC.XB.XT & MT)
WHEEL HEX. (8PCS) (STRADA TC.DC.XB.XT & MT)
Steering Nut 3mm (4pcs)
Steering Nut 3mm (4pcs)
13T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
13T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
SHOCK ABSORBER (2PCS) (STRADA MT AND EVO MT)
SHOCK ABSORBER (2PCS) (STRADA MT AND EVO MT)
SHOCK ABSORBERS (2PCS) (STRADA EVO XB/XT/SC)
SHOCK ABSORBERS (2PCS) (STRADA EVO XB/XT/SC)
Cap Head Screw M3x10mm (10pcs)
Cap Head Screw M3x10mm (10pcs)
DOGBONES 2PCS (ALL ION)
DOGBONES 2PCS (ALL ION)
M4 Nylon Nut (8Pcs)
M4 Nylon Nut (8Pcs)
Rear Upright With Set Screws (2Pcs) (ALL Strada an
Rear Upright With Set Screws (2Pcs) (ALL Strada an
Shock Body Set (2sets)
Shock Body Set (2sets)
E-CLIP ELIMINATOR SUSPENSION SHAFT SET
E-CLIP ELIMINATOR SUSPENSION SHAFT SET
12MM HEX WHEEL ADAPTOR W/ SET SCREWS 4PCS
12MM HEX WHEEL ADAPTOR W/ SET SCREWS 4PCS
EX GASKET
EX GASKET
FIREBOLT 15T MOTOR (540 TYPE)
FIREBOLT 15T MOTOR (540 TYPE)
BEVEL GEAR 43 TOOTH (1M)
BEVEL GEAR 43 TOOTH (1M)
MOTOR
MOTOR
RACING CLUTCH BELL 16 TOOTH (1M)
RACING CLUTCH BELL 16 TOOTH (1M)
Motor Gear 21T (0.6 Module)
Motor Gear 21T (0.6 Module)
MT MESH WHEEL (BLACK)
MT MESH WHEEL (BLACK)
FRONT LOWER SUSPENSION ARM (2PCS) (STRADA EVO XT)
FRONT LOWER SUSPENSION ARM (2PCS) (STRADA EVO XT)
Turnbuckle M3.5x53mm (Pr)
Turnbuckle M3.5x53mm (Pr)
BATTERY COVER POST (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
BATTERY COVER POST (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
O RING 6X9.5X1.9MM (BLACK/8PCS)
O RING 6X9.5X1.9MM (BLACK/8PCS)
CAP HEAD SCREW M4 X 8MM (6PCS)
CAP HEAD SCREW M4 X 8MM (6PCS)
Motor Pinion Gear 19T (0.6 Module)
Motor Pinion Gear 19T (0.6 Module)
HEX WHEEL HUB 17MM (SILVER)
HEX WHEEL HUB 17MM (SILVER)
CASTLE LINK USB PROGRAMMING KIT
CASTLE LINK USB PROGRAMMING KIT
HEAVY DUTY SPUR GEAR 47 TOOTH
HEAVY DUTY SPUR GEAR 47 TOOTH
SATURN 20T MOTOR (540 TYPE)
SATURN 20T MOTOR (540 TYPE)
FIFTEEN52 TURBOMAC WHEEL BLACK (6PCS)
FIFTEEN52 TURBOMAC WHEEL BLACK (6PCS)
Fr/Rr Dogbone 100mm (2Pcs) (Strada EVO XT )
Fr/Rr Dogbone 100mm (2Pcs) (Strada EVO XT )
FRONT UPRIGHT SET
FRONT UPRIGHT SET
Front Bumper (Strada MT and EVO MT)
Front Bumper (Strada MT and EVO MT)
Diff Case Gasket (3pcs)
Diff Case Gasket (3pcs)
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
STRADA XT 1/10 ELECTRIC TRUGGY
STRADA XT 1/10 ELECTRIC TRUGGY
SHAPED EXHAUST GASKET (21 SIZE)
SHAPED EXHAUST GASKET (21 SIZE)
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu Round Head Screw M3x10mm (6Pcs)
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska