Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » ELEKTRONIKA RC » Akcesoria » Z150 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
  Akcesoria
  Aparatury
  Ładowarki Zasilacze
  Odbiorniki
  Przewody Kable Wtyczki
  Regulatory Akcesoria
  Regulatory Lotnicze
  Regulatory Samochodowe
  Serwa i akcesoria
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
MERLIN
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
BULLET MT FLUX 4WD 1/10 ELECTRIC MONSTER TRUCK
BULLET MT FLUX 4WD 1/10 ELECTRIC MONSTER TRUCK
1518,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
ANTENNA PIPE SET
[Z150]
4,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: sobota, 09 wrzesień 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
FLANGED METAL BUSHING 6X10X3MM (10 PCS)
FLANGED METAL BUSHING 6X10X3MM (10 PCS)
DRIVE SHAFT 83MM (2PCS)
DRIVE SHAFT 83MM (2PCS)
SHAPED EXHAUST GASKET (BLACK/2PCS)
SHAPED EXHAUST GASKET (BLACK/2PCS)
STEERING BLOCK SET
STEERING BLOCK SET
HINGE PIN SET (FRONT/REAR)
HINGE PIN SET (FRONT/REAR)
E CLIP E-4HD (20PCS)
E CLIP E-4HD (20PCS)
FRONT SUSPENSION ARM SET
FRONT SUSPENSION ARM SET
EXHAUST MANIFOLD SPRING 3.2X75X0.7MM X 56 (2PCS)
EXHAUST MANIFOLD SPRING 3.2X75X0.7MM X 56 (2PCS)
REAR SUSPENSION ARM SET
REAR SUSPENSION ARM SET
E-CLIP SET (12PCS) (ALL STRADA AND EVO)
E-CLIP SET (12PCS) (ALL STRADA AND EVO)
AXLE BOOT 22X47MM (4PCS)
AXLE BOOT 22X47MM (4PCS)
STRADA XT 1/10 ELECTRIC TRUGGY
STRADA XT 1/10 ELECTRIC TRUGGY
ION XB 1/18 4WD ELECTRIC BUGGY
ION XB 1/18 4WD ELECTRIC BUGGY
GEAR COVER
GEAR COVER
REAR HUB SET (2PCS)
REAR HUB SET (2PCS)
HPI Powerfuel 25% 1 Litre
HPI Powerfuel 25% 1 Litre
WHEELY BAR SET
WHEELY BAR SET
E-CLIPS E2MM (20 PCS)
E-CLIPS E2MM (20 PCS)
HEX WHEEL HUB 12mm (4pcs)
HEX WHEEL HUB 12mm (4pcs)
BALL BEARING 8 X 16 X 5MM (2PCS)
BALL BEARING 8 X 16 X 5MM (2PCS)
Servo Horn and Screw (ALL Ion)
Servo Horn and Screw (ALL Ion)
Stone Fuel Filter (L)/Gunmetal
Stone Fuel Filter (L)/Gunmetal
SPUR GEAR 49 TOOTH (1M)
SPUR GEAR 49 TOOTH (1M)
HPI PLAZMA 7.4V 5300MAH 30C LIPO RECTANGULAR HARD
HPI PLAZMA 7.4V 5300MAH 30C LIPO RECTANGULAR HARD
Engine Flywheel Nut
Engine Flywheel Nut
Clutch Nut
Clutch Nut
FLAT HEAD SCREW M3X12MM (HEX SOCKET/10PCS)
FLAT HEAD SCREW M3X12MM (HEX SOCKET/10PCS)
CLUTCH SHOE/SPRING SET
CLUTCH SHOE/SPRING SET
COLLET 7 X 6.5MM (BRASS/21 SIZE/2 PCS)
COLLET 7 X 6.5MM (BRASS/21 SIZE/2 PCS)
BODY TUNER KIT TYPE A
BODY TUNER KIT TYPE A
CRAWLER MOTOR 55T
CRAWLER MOTOR 55T
REVERSE MODULE WITH MIXER (SAVAGE X)
REVERSE MODULE WITH MIXER (SAVAGE X)
FLANGED LOCK NUT M5X8MM (BLACK/4PCS)
FLANGED LOCK NUT M5X8MM (BLACK/4PCS)
STRADA XB 1/10 ELECTRIC BUGGY
STRADA XB 1/10 ELECTRIC BUGGY
RECEIVER BATTERY CASE
RECEIVER BATTERY CASE
BODY CLIPS (8PCS) (ALL STRADA AND EVO)
BODY CLIPS (8PCS) (ALL STRADA AND EVO)
PINION GEAR 16 TOOTH (1M/5mm SHAFT)
PINION GEAR 16 TOOTH (1M/5mm SHAFT)
SATURN 20T MOTOR (540 TYPE)
SATURN 20T MOTOR (540 TYPE)
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
FRONT SUSPENSION HOLDER 6061 TROPHY (ORANGE)
SPRING WASHER 3x6mm (20pcs)
SPRING WASHER 3x6mm (20pcs)
TEFLON CLUTCH SHOE/SPRING SET (3PCS/EACH)
TEFLON CLUTCH SHOE/SPRING SET (3PCS/EACH)
STRADA DC 1/10 4WD ELECTRIC DRIFT CAR
STRADA DC 1/10 4WD ELECTRIC DRIFT CAR
FRONT SHOCK PROTECTOR
FRONT SHOCK PROTECTOR
Universal Centre Driveshaft 2pcs (Scout RC)
Universal Centre Driveshaft 2pcs (Scout RC)
AIR CLEANER (21+ SIZE)
AIR CLEANER (21+ SIZE)
HPI Ultra-CA Tyre Glue (20g)
HPI Ultra-CA Tyre Glue (20g)
MOUNTED GOLIATH TIRE 178X97MM ON BLAST WHEEL CHROM
MOUNTED GOLIATH TIRE 178X97MM ON BLAST WHEEL CHROM
Body Clip
Body Clip
PRO SILICONE SHOCK OIL 30wt (60cc)
PRO SILICONE SHOCK OIL 30wt (60cc)
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu ANTENNA PIPE SET
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska