Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » HPI RACING » 85400 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
JUMPSHOT MT FLUX FUZION 1/10 2WD ELECTRIC BRUSHLES
JUMPSHOT MT FLUX FUZION 1/10 2WD ELECTRIC BRUSHLES
1056,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
FRONT SUSPENSION ARM SET
[85400]
67,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: niedziela, 23 lipiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
HPI D-BOX 2 ADJUSTABLE STABILITY CONTROL SYSTEM
HPI D-BOX 2 ADJUSTABLE STABILITY CONTROL SYSTEM
CENTER SHAFT 5x54mm
CENTER SHAFT 5x54mm
PIN 1.65x10mm (10pcs)
PIN 1.65x10mm (10pcs)
SUBARU IMPREZA WRC 98 BODY (190MM)
SUBARU IMPREZA WRC 98 BODY (190MM)
PINION GEAR 34 TOOTH (48DP)
PINION GEAR 34 TOOTH (48DP)
Diff. Shaft Set
Diff. Shaft Set
SHOCK SHAFT (3x57.5mm /2pcs)
SHOCK SHAFT (3x57.5mm /2pcs)
FLAT HEAD SCREW M3X12MM (HEX SOCKET/10PCS)
FLAT HEAD SCREW M3X12MM (HEX SOCKET/10PCS)
WARLOCK WHEEL BLACK CHROME (2.2IN/2PCS)
WARLOCK WHEEL BLACK CHROME (2.2IN/2PCS)
DIFF CASE WASHER 0.7MM (6PCS)
DIFF CASE WASHER 0.7MM (6PCS)
BALL BEARING 5 x 11 x 4mm ZZ (2 pcs)
BALL BEARING 5 x 11 x 4mm ZZ (2 pcs)
SPUR GEAR 88 TOOTH (48 PITCH)
SPUR GEAR 88 TOOTH (48 PITCH)
CENTER UNIVERSAL DRIVE SHAFT SET (FRONT/REAR)
CENTER UNIVERSAL DRIVE SHAFT SET (FRONT/REAR)
HEAVY DUTY GREASE (10G)
HEAVY DUTY GREASE (10G)
HPI FUEL BOTTLE 500cc
HPI FUEL BOTTLE 500cc
SPLIT 6 WHEEL 26MM BLACK
SPLIT 6 WHEEL 26MM BLACK
WORK XSA 02C WHEEL 26mm CHROME/BLACK (3mm OFFSET)
WORK XSA 02C WHEEL 26mm CHROME/BLACK (3mm OFFSET)
SPUR GEAR MOUNT SET
SPUR GEAR MOUNT SET
TE37 WHEEL 26MM WHITE (6MM OFFSET)
TE37 WHEEL 26MM WHITE (6MM OFFSET)
YOKOHAMA GEOLANDAR M/T TIRE S COMPOUND
YOKOHAMA GEOLANDAR M/T TIRE S COMPOUND
DISH WHEEL BLACK (2.2IN/2PCS)
DISH WHEEL BLACK (2.2IN/2PCS)
WARLOCK WHEEL WHITE (2.2IN/2PCS)
WARLOCK WHEEL WHITE (2.2IN/2PCS)
BULLET ST FLUX 1/10 4WD ELECTRIC STADIUM TRUCK
BULLET ST FLUX 1/10 4WD ELECTRIC STADIUM TRUCK
PINION GEAR 12 TOOTH (1M / 3MM SHAFT)
PINION GEAR 12 TOOTH (1M / 3MM SHAFT)
SPLIT 6 WHEEL 26MM CHROME
SPLIT 6 WHEEL 26MM CHROME
HPI POWERFUEL 20% 1 LITRE
HPI POWERFUEL 20% 1 LITRE
Exhaust Gaskets
Exhaust Gaskets
G3.0 Engine slide carb w/pull start
G3.0 Engine slide carb w/pull start
FRONT SHOCK PROTECTOR
FRONT SHOCK PROTECTOR
FLUX RELOAD ESC PROGRAM BOX V2
FLUX RELOAD ESC PROGRAM BOX V2
BALL BEARING 8 X 16 X 5MM (2PCS)
BALL BEARING 8 X 16 X 5MM (2PCS)
ROTO START BACK PLATE 14MM HEX UNIT (F/G SERIES)
ROTO START BACK PLATE 14MM HEX UNIT (F/G SERIES)
HPI PLAZMA 7.4V 4000MAH 20C LIPO ROUND CASE STICK
HPI PLAZMA 7.4V 4000MAH 20C LIPO ROUND CASE STICK
3*51.8mm Front Inner Suspension Shaft (2pcs)
3*51.8mm Front Inner Suspension Shaft (2pcs)
Rod End Set
Rod End Set
UPRIGHT SET FRONT/REAR
UPRIGHT SET FRONT/REAR
HPI PLAZMA 6.0V 1600MAH NIMH RECEIVER PACK RE-CHAR
HPI PLAZMA 6.0V 1600MAH NIMH RECEIVER PACK RE-CHAR
Drive shaft 6x72mm
Drive shaft 6x72mm
Turnbuckle M3.5x53mm (Pr)
Turnbuckle M3.5x53mm (Pr)
Hard Differential Gear Set
Hard Differential Gear Set
GEAR BOX SET
GEAR BOX SET
TP. Button Head Screw M3*19mm (10pcs)
TP. Button Head Screw M3*19mm (10pcs)
BALL STUD 4.8X12MM (10PCS)
BALL STUD 4.8X12MM (10PCS)
CHARGING CABLE (USB TO Q32)
CHARGING CABLE (USB TO Q32)
PRO SILICONE SHOCK OIL 35wt (60cc)
PRO SILICONE SHOCK OIL 35wt (60cc)
BELT S3M 174 UG 4MM (REAR/SPRINT).
BELT S3M 174 UG 4MM (REAR/SPRINT).
SUBARU IMPREZA WRC 2001 BODY (200MM)
SUBARU IMPREZA WRC 2001 BODY (200MM)
TE37 WHEEL 26MM WHITE(3MM OFFSET)
TE37 WHEEL 26MM WHITE(3MM OFFSET)
SET SCREW M4X4MM (4PCS)
SET SCREW M4X4MM (4PCS)
X PATTERN RADIAL TIRE 26MM D COMPOUND
X PATTERN RADIAL TIRE 26MM D COMPOUND
Rear Upright With Set Screws (2Pcs) (ALL Strada an
Rear Upright With Set Screws (2Pcs) (ALL Strada an
REAR WING WHITE
REAR WING WHITE
M3 Nylon Locknut (6Pcs)
M3 Nylon Locknut (6Pcs)
SPUR GEAR 45 TOOTH 1PC (ALL ION)
SPUR GEAR 45 TOOTH 1PC (ALL ION)
CASTLE LINK USB PROGRAMMING KIT
CASTLE LINK USB PROGRAMMING KIT
48T Spur Gear 0.8 Module (ALL Strada EVO )
48T Spur Gear 0.8 Module (ALL Strada EVO )
Big Bore Shock Set (112mm/2Pcs)
Big Bore Shock Set (112mm/2Pcs)
M4 Nylon Nut (8Pcs)
M4 Nylon Nut (8Pcs)
MM - 28 370 Motor
MM - 28 370 Motor
Drive shaft 6x84mm (pair)
Drive shaft 6x84mm (pair)
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu FRONT SUSPENSION ARM SET
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska