Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » MAVERICK » MV22041 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
WR8 3.0 KEN BLOCK 2015 FORD FIESTA ST 1/8 4WD NITR
WR8 3.0 KEN BLOCK 2015 FORD FIESTA ST 1/8 4WD NITR
1979,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
Steering Post Assembly (ALL Strada and EVO)
[MV22041]
20,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: niedziela, 23 lipiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
BATTERY COVER POST (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
BATTERY COVER POST (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
RADIO TRAY(RX+BATTERY).RADIO TRAY LID(BATTERY) BUL
RADIO TRAY(RX+BATTERY).RADIO TRAY LID(BATTERY) BUL
Battery Cover (ALL Strada and EVO)
Battery Cover (ALL Strada and EVO)
15T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
15T PINION GEAR (0.8 MODULE) (ALL STRADA EVO )
Rear Upright With Set Screws (2Pcs) (ALL Strada an
Rear Upright With Set Screws (2Pcs) (ALL Strada an
SATURN MOTOR 27T
SATURN MOTOR 27T
SHOCK ABSORBERS (2PCS) (STRADA EVO XB/XT/SC)
SHOCK ABSORBERS (2PCS) (STRADA EVO XB/XT/SC)
ION MT 1/18 4WD ELECTRIC MONSTER TRUCK
ION MT 1/18 4WD ELECTRIC MONSTER TRUCK
WR8 RALLY OFF ROAD TIRE (2pcs)
WR8 RALLY OFF ROAD TIRE (2pcs)
BODY POST (4PCS) (STRADA TC/DC AND EVO TC/DC)
BODY POST (4PCS) (STRADA TC/DC AND EVO TC/DC)
Chassis (Strada EVO XB/XT/MT/SC)
Chassis (Strada EVO XB/XT/MT/SC)
48T Spur Gear 0.8 Module (ALL Strada EVO )
48T Spur Gear 0.8 Module (ALL Strada EVO )
FLANGE LOCK NUT M4 (4 PCS)
FLANGE LOCK NUT M4 (4 PCS)
Turnbuckle M3.5x53mm (Pr)
Turnbuckle M3.5x53mm (Pr)
PINION GEAR 23 TOOTH (48DP)
PINION GEAR 23 TOOTH (48DP)
FUEL LINE (BLACK)
FUEL LINE (BLACK)
AXLE (STRADA TC.DC.XB.XT & MT)
AXLE (STRADA TC.DC.XB.XT & MT)
SLIPPER CLUTCH PAD (2 PCS)
SLIPPER CLUTCH PAD (2 PCS)
RC car Pearl Red 937
RC car Pearl Red 937
54T Spur Gear MT/ST
54T Spur Gear MT/ST
BULLET ST CLEAR BODY W/ NITRO/FLUX DECALS
BULLET ST CLEAR BODY W/ NITRO/FLUX DECALS
HEAVY DUTY SPUR GEAR 47 TOOTH
HEAVY DUTY SPUR GEAR 47 TOOTH
Front Suspansion Lower Arm Pin Inner (2Pcs) (ALL S
Front Suspansion Lower Arm Pin Inner (2Pcs) (ALL S
Dust-Proof Cover
Dust-Proof Cover
CAP HEAD SCREW M3 X 10MM (6PCS)
CAP HEAD SCREW M3 X 10MM (6PCS)
HPI FUEL BOTTLE 500cc
HPI FUEL BOTTLE 500cc
NISSAN 350Z HANKOOK BODY (200MM)
NISSAN 350Z HANKOOK BODY (200MM)
2PCS RACING CLUTCH SHOE
2PCS RACING CLUTCH SHOE
STRADA XT 1/10 ELECTRIC TRUGGY
STRADA XT 1/10 ELECTRIC TRUGGY
SPUR GEAR 49 TOOTH (1M)
SPUR GEAR 49 TOOTH (1M)
HEX WHEEL HUB 14MM (SILVER/4 PCS)
HEX WHEEL HUB 14MM (SILVER/4 PCS)
Slipper Clutch Pad (2pcs)
Slipper Clutch Pad (2pcs)
BODY PIN (LARGE)(20PCS)
BODY PIN (LARGE)(20PCS)
LEXUS IS F RACING CONCEPT BODY (200MM)
LEXUS IS F RACING CONCEPT BODY (200MM)
HPI NITRO START SYSTEM (STARTER UNIT)
HPI NITRO START SYSTEM (STARTER UNIT)
6.7mm Hex Wheel Adapter Trophy Buggy (Orange/Black
6.7mm Hex Wheel Adapter Trophy Buggy (Orange/Black
CROSS WRENCH (SMALL)
CROSS WRENCH (SMALL)
FRONT UPRIGHT SET
FRONT UPRIGHT SET
Rear Shock Rebuild Kit
Rear Shock Rebuild Kit
E CLIP E2.5MM (20PCS)
E CLIP E2.5MM (20PCS)
RC car Black 610 czarny
RC car Black 610 czarny
PINION GEAR 28 TOOTH (48 PITCH)
PINION GEAR 28 TOOTH (48 PITCH)
HPI Powerfuel 16% 1 Litre
HPI Powerfuel 16% 1 Litre
BOUNTY HUNTER 4X4 BODY
BOUNTY HUNTER 4X4 BODY
GLOW PLUG COLD R5 FOR SUMMER / HOT CONDITIONS
GLOW PLUG COLD R5 FOR SUMMER / HOT CONDITIONS
HPI NITRO START STARTER SHAFT (200MM)
HPI NITRO START STARTER SHAFT (200MM)
RC car Aprillia Green 944
RC car Aprillia Green 944
BODY TUNER KIT TYPE A
BODY TUNER KIT TYPE A
Rear Wheel Axle Shaft
Rear Wheel Axle Shaft
F/R Suspension Arm Truggy
F/R Suspension Arm Truggy
Exhaust Gaskets
Exhaust Gaskets
BALL BEARING 8 X 16 X 5MM (2PCS)
BALL BEARING 8 X 16 X 5MM (2PCS)
Type 5102 connetor with silicon cable AWG22 of 10c
Type 5102 connetor with silicon cable AWG22 of 10c
SCREW SHAFT M4X2.5X12MM (BLACK/6PCS)
SCREW SHAFT M4X2.5X12MM (BLACK/6PCS)
Maverick Strada TC Evo 1/10 RTR Electric Touring C
Maverick Strada TC Evo 1/10 RTR Electric Touring C
FRONT OUTER PINS OF LOWER SUSPENSION
FRONT OUTER PINS OF LOWER SUSPENSION
THREAD LOCK
THREAD LOCK
SET SCREW M3 X 3MM (6 PCS)
SET SCREW M3 X 3MM (6 PCS)
REAR OUTER PINS OF LOWER SUSPENSION
REAR OUTER PINS OF LOWER SUSPENSION
WASHER M5X10X0.5MM (10PCS)
WASHER M5X10X0.5MM (10PCS)
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu Steering Post Assembly (ALL Strada and EVO)
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska