Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » MAVERICK » MV22011 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
MERLIN
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
BULLET ST FLUX 1/10 4WD ELECTRIC STADIUM TRUCK
BULLET ST FLUX 1/10 4WD ELECTRIC STADIUM TRUCK
1518,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
STEERING HOLDER (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
[MV22011]
30,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: sobota, 09 wrzesień 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Glow Plug 9
Glow Plug 9
Button Head Screw M3x12 (8pcs)
Button Head Screw M3x12 (8pcs)
SPRING 4.9X8X7MM WITH WASHER 4.3X10X1.0MM (HEX HOL
SPRING 4.9X8X7MM WITH WASHER 4.3X10X1.0MM (HEX HOL
MAIN CHASSIS SET 2.5mm (SAVAGE FLUX HP/GRAY)
MAIN CHASSIS SET 2.5mm (SAVAGE FLUX HP/GRAY)
Front Lower Suspension Arm (Strada XB/SC and EVO X
Front Lower Suspension Arm (Strada XB/SC and EVO X
SLIPPER CLUTCH HUB (SAVAGE)
SLIPPER CLUTCH HUB (SAVAGE)
SPUR GEAR 87 TOOTH (48 PITCH)
SPUR GEAR 87 TOOTH (48 PITCH)
BATTERY BOX MOUNT/COVER SET
BATTERY BOX MOUNT/COVER SET
ION XB 1/18 4WD ELECTRIC BUGGY
ION XB 1/18 4WD ELECTRIC BUGGY
BATTERY BOX SET (RIGHT/LEFT)
BATTERY BOX SET (RIGHT/LEFT)
Rear Upright With Set Screws (2Pcs) (ALL Strada an
Rear Upright With Set Screws (2Pcs) (ALL Strada an
Button Head Screw M3x8 (8pcs)
Button Head Screw M3x8 (8pcs)
Universal Joint Cup (2Pcs) (ALL Strada and EVO)
Universal Joint Cup (2Pcs) (ALL Strada and EVO)
COUNTERSUNK SCREW M3X10MM (4PCS)
COUNTERSUNK SCREW M3X10MM (4PCS)
DRIVE SHAFT 6 X 70MM (BLACK/1PC)
DRIVE SHAFT 6 X 70MM (BLACK/1PC)
EXHAUST MANIFOLD SPRING 3.2X75X0.7MM X 56 (2PCS)
EXHAUST MANIFOLD SPRING 3.2X75X0.7MM X 56 (2PCS)
MM - 28 370 Motor
MM - 28 370 Motor
BATTERY COVER POST (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
BATTERY COVER POST (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
SATURN MOTOR 35T
SATURN MOTOR 35T
STAINLESS STEEL SLIPPER PLATE
STAINLESS STEEL SLIPPER PLATE
NITRO STAR F4.6 V2 ENGINE WITH PULLSTART
NITRO STAR F4.6 V2 ENGINE WITH PULLSTART
E CLIP E2.5MM (20PCS)
E CLIP E2.5MM (20PCS)
17T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
17T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
STRADA MT 1/10 ELECTRIC MONSTER TRUCK
STRADA MT 1/10 ELECTRIC MONSTER TRUCK
COMPOSITE DIFF. OUTDRIVES 2PCS (ALL ION)
COMPOSITE DIFF. OUTDRIVES 2PCS (ALL ION)
FLUX VAPOR PRO WATERPROOF SPEED CONTROL
FLUX VAPOR PRO WATERPROOF SPEED CONTROL
ROTO START BACK PLATE 14MM HEX UNIT (F/G SERIES)
ROTO START BACK PLATE 14MM HEX UNIT (F/G SERIES)
AXLE (STRADA TC.DC.XB.XT & MT)
AXLE (STRADA TC.DC.XB.XT & MT)
SPRING WASHER 3x6mm (20pcs)
SPRING WASHER 3x6mm (20pcs)
STEERING HUBS (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
STEERING HUBS (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
DOGBONE 89.5MM (2PCS) (STRADA MT AND EVO MT)
DOGBONE 89.5MM (2PCS) (STRADA MT AND EVO MT)
Flange Pipe (4pcs)
Flange Pipe (4pcs)
Steering Bushing (12Pcs) (ALL Strada and EVO)
Steering Bushing (12Pcs) (ALL Strada and EVO)
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu STEERING HOLDER (2PCS) (ALL STRADA AND EVO)
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska