Sklep - Strona Główna
  Strona Główna HPI » Katalog » HPI RACING » 87130 Moje konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie   
Kategorie
MODELE RC

AKCESORIA RC
AKUMULATORY BATERIE
ELEKTRONIKA RC
FARBY LAKIERY RC
KAROSERIE RC
KOŁA OPONY FELGI RC
NARZEDZIA RC
PALIWO NITRO RC
SILNIKI ELEKTRYCZNE RC
SILNIKI SPALINOWE RC

HPI RACING
MAVERICK
RCHOBBY
EDIT
HOTBODIES
LRP
MUCHMORE
TECHNOKIT

IMPREZY ZAWODY RC
PROMOCJA


Nowości więcej
ALUMINUM C HUB SET (HARD ANODIZED)
ALUMINUM C HUB SET (HARD ANODIZED)
197,00zł
Informacje
Wysyłka i zwroty
Bezpieczeństwo
Korzystanie z serwisu
Program Lojalnościowy
Kontakt
On-Line
HPI Polska
 
E-Mail
 
Telefon
Download
Cennik
Tu możesz pobrać aktualny cennik w formacie pliku Excel
pobierz
HPI ROTO START 2 SYSTEM (FOR NITRO STAR F SERIES E
[87130]
208,00zł

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na jego stronie internetowej.
Data dodania produktu do sklepu: piątek, 02 czerwiec 2017.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt, kupili również:
CASTLE LINK USB PROGRAMMING KIT
CASTLE LINK USB PROGRAMMING KIT
Rubber Rear Shock Boot (pr)
Rubber Rear Shock Boot (pr)
FLUX EMH-3S BRUSHLESS ESC
FLUX EMH-3S BRUSHLESS ESC
FLUX VAPOR BRUSHLESS WATERPROOF ESC
FLUX VAPOR BRUSHLESS WATERPROOF ESC
13T Clutch Bell
13T Clutch Bell
AXLE (1PC)
AXLE (1PC)
TP. FLAT HEAD SCREW M3X18MM (10PCS)
TP. FLAT HEAD SCREW M3X18MM (10PCS)
WORK EMOTION XC8 WHEEL 26MM WHITE (9MM OFFSET)
WORK EMOTION XC8 WHEEL 26MM WHITE (9MM OFFSET)
RC car Chrome 940
RC car Chrome 940
23T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
23T Pinion Gear (0.8 Module) (ALL Strada EVO )
LEXUS IS F RACING CONCEPT BODY (200MM)
LEXUS IS F RACING CONCEPT BODY (200MM)
Fr & Rr Susp Arm 1 Set
Fr & Rr Susp Arm 1 Set
Motor Gear 23T (0.6 Module)
Motor Gear 23T (0.6 Module)
NISSAN GT-R (R35) BODY (200MM)
NISSAN GT-R (R35) BODY (200MM)
DIFFERENTIAL LOCKER (SPOOL DIFF HUB/2pcs)
DIFFERENTIAL LOCKER (SPOOL DIFF HUB/2pcs)
HPI PLAZMA 6.0V 1600MAH NIMH RECEIVER PACK RE-CHAR
HPI PLAZMA 6.0V 1600MAH NIMH RECEIVER PACK RE-CHAR
CRAWLER MOTOR 55T
CRAWLER MOTOR 55T
REAR SUSPENSION ARM SET
REAR SUSPENSION ARM SET
PINION GEAR 17 TOOTH
PINION GEAR 17 TOOTH
RC car Black 610 czarny
RC car Black 610 czarny
RC car White 710
RC car White 710
RC car Red 110
RC car Red 110
FRONT & REAR INNER PIN OF LOWER SUSPENSION
FRONT & REAR INNER PIN OF LOWER SUSPENSION
STRADA RX 1/10 4WD ELECTRIC RALLY CAR
STRADA RX 1/10 4WD ELECTRIC RALLY CAR
SPUR GEAR 41 TOOTH (SAVAGE 3 SPEED)
SPUR GEAR 41 TOOTH (SAVAGE 3 SPEED)
RC car Yellow 019
RC car Yellow 019
RC car Pearl Alpine Blue 932
RC car Pearl Alpine Blue 932
HPI FUEL BOTTLE 500cc
HPI FUEL BOTTLE 500cc
SCORCH 6-SPOKE WHEEL BLACK (2.2IN/55X50MM/2PCS)
SCORCH 6-SPOKE WHEEL BLACK (2.2IN/55X50MM/2PCS)
SHOCK DIAPHRAGM (13x4mm/8pcs)
SHOCK DIAPHRAGM (13x4mm/8pcs)
HPI POWERFUEL 20% 1 LITRE
HPI POWERFUEL 20% 1 LITRE
T-SHOE   Competition Tire+Foam Inner
T-SHOE Competition Tire+Foam Inner
STEERING CRANK/SERVO SAVER SET
STEERING CRANK/SERVO SAVER SET
SHAPED EXHAUST GASKET (21 SIZE)
SHAPED EXHAUST GASKET (21 SIZE)
Hard Differential Gear Set
Hard Differential Gear Set
CENTER GEAR BOX SET
CENTER GEAR BOX SET
STRADA XT 1/10 ELECTRIC TRUGGY
STRADA XT 1/10 ELECTRIC TRUGGY
CAP HEAD SCREW M2.6X12MM (12PCS)
CAP HEAD SCREW M2.6X12MM (12PCS)
Differential Pads
Differential Pads
COMPOSITE TOP DECK & SHOCK TOWERS (XT/XB/MT/SC/RX)
COMPOSITE TOP DECK & SHOCK TOWERS (XT/XB/MT/SC/RX)
UNIVERSAL DRIVE SHAFT SET (55MM/2PCS)
UNIVERSAL DRIVE SHAFT SET (55MM/2PCS)
HPI SB-5 SERVO (METAL GEAR/11.8KG-CM 6.0V)
HPI SB-5 SERVO (METAL GEAR/11.8KG-CM 6.0V)
FLANGE LOCK NUT M4 (4 PCS)
FLANGE LOCK NUT M4 (4 PCS)
ARM BRACE B (44.6x3mm)
ARM BRACE B (44.6x3mm)
Gearbox Spacer Set
Gearbox Spacer Set
REAR HUB CARRIER 2PCS (ALL ION)
REAR HUB CARRIER 2PCS (ALL ION)
ROTO START BACK PLATE 14MM HEX UNIT (F/G SERIES)
ROTO START BACK PLATE 14MM HEX UNIT (F/G SERIES)
PULL STARTER
PULL STARTER
SPRING 4.9X8X7MM WITH WASHER 4.3X10X1.0MM (HEX HOL
SPRING 4.9X8X7MM WITH WASHER 4.3X10X1.0MM (HEX HOL
SHOCK ABSORBERS (2PCS) (STRADA EVO XB/XT/SC)
SHOCK ABSORBERS (2PCS) (STRADA EVO XB/XT/SC)
Shock Shaft 3x52mm (Pr)
Shock Shaft 3x52mm (Pr)
STARTING PIN/PRESSURE SPRING
STARTING PIN/PRESSURE SPRING
1978 PONTIAC FIREBIRD BODY (200MM)
1978 PONTIAC FIREBIRD BODY (200MM)
FLAT HEAD SCREW M4X10MM (HEX SOCKET/10PCS)
FLAT HEAD SCREW M4X10MM (HEX SOCKET/10PCS)
SLIPPER CLUTCH HUB (SAVAGE)
SLIPPER CLUTCH HUB (SAVAGE)
ARM BRACE A (41x3mm)
ARM BRACE A (41x3mm)
DIFF CASE 5X25X16.5MM
DIFF CASE 5X25X16.5MM
STEP SCREW M3x20mm (HEX SOCKET/4pcs)
STEP SCREW M3x20mm (HEX SOCKET/4pcs)
SPUR GEAR SET (2PCS)/PINION GEAR SET (3PCS)
SPUR GEAR SET (2PCS)/PINION GEAR SET (3PCS)
40T Diff. Gear
40T Diff. Gear
Koszyk więcej
...jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?

Bezpieczne logowanie

Nowe konto
Producent
Strona domowa HPI EUROPE Ltd
Inne produkty
Powiadomienia więcej
Informowanie o produktachInformuj mnie o aktualizacjach produktu HPI ROTO START 2 SYSTEM (FOR NITRO STAR F SERIES E
Dla znajomego
 
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Recenzje więcej
Napisz recenzjęNapisz recenzję o tym produkcie!
Języki
Polski
Waluty

Warning: mktime() expects parameter 4 to be long, string given in /includes/counter.php on line 30

©2005 HPI Polska